Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 997
Показать карту

1 Võõpste, Kastre vald, Tartumaa

Müüa kinnistu kahe elamuga Tartumaal

1 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1967, жилищная площадь 61.5 m², участок ...

UUS Hind: 44 000.-Müüa kinnistu kahe eraldi elamuga.Kinnistul asuvad kaks eraldi elamut kogupinnaga 154,0 m² ja elamispinnaga 121,3 m². Majad paiknevad lähestikku ning soovi korral on võimalik need omavahel ühendada, luues ühe suure ja avara kodu.Mõlemad majad on puitkarkassiga ning soojustatud mitmekihilise lahendusega: väljast tuuletõkkepapp, seest kipsplaat ja selle all lisakiht tuuletõkkematerjali. See hoiab sooja siseõhku, ...

6
121.3 m²
44 000 € 363 €/m²

Vitamiini tn, Narva, Ida-Virumaa

Дача с собственным выходом к реке!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся уютная и просторная дача в садоводстве Прибрежный.На участке находится дом, ...

3
67.7 m²
47 000 € 694 €/m²

Metsatuka, Kastna, Pärnu, Pärnumaa

Бревенчатый дом с прудом рядом с Тыстамаа

Бревенчатый дом, в среднем состоянии, центральная вода, канализация, в округе частные ...

Продается коробка бревенчатого дома в деревне Кастна. Деревня находится рядом с ...

Nelgi tee 27, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Эксклюзивный дом в элитном районе Viimsi

Продается стильный современный дом в Виимси, предлагающий комфорт и роскошь.ВОЗМОЖНОСТЬ ...

6
400.3 m²
1 249 000 € 3 120 €/m²

1 Kavandu, Kambja vald, Tartumaa

Kasutusloaga kodu – soodsad ülalpidamiskulud

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

KASUTUSLOAGA PRIVAATNE ELAMU 3,58 HA KINNISTUL – ENERGIATÕHUS KODU TARTU LÄHEDALMüüki on tulnud täielikult dokumenteeritud ja kasutusloaga elamu, mis ühendab endas loodusläheduse, privaatsuse ja kaasaegse mugavuse.3,58 hektari suurune kinnistu pakub ruumi, rahu ja hingamise vabadust – vaid 20 minuti kaugusel Tartust.See on kodu inimesele, kes hindab kvaliteeti, kindlustunnet ja keskkonda, kus naabrid ei vaata aknast sisse.KVALITEET JA ...

7
248 m²
299 990 € 1 210 €/m²

Metsamarja tn 17, Neeme, Jõelähtme vald, Harjumaa

Дом-сауна для отдыха

1 этажей, новый, год постройки 2023, жилищная площадь 34.7 m², участок 2360, ...

Cдаётся посуточноВ сказочном домике-сауне вы сможете насладиться спокойным отдыхом и ...

3
42 m²
180 €/день

Mõisavärava põik 4, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Müüa modernne ja energiatõhus eramu Tartu linna piiril

2 этажей, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2021, участок 1202, ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

5
239 m²
629 000 € 2 632 €/m²

Roosimetsa tee 2, Leppneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Просторный дом у моря в Леппнееме!

2 этажей, деревянный дом, готов, год постройки 1984, участок 1767, электрическая плита, ...

Сдаётся в аренду просторный жилой дом в отличном месте рядом с морем в деревне ...

5
186.7 m²
1 300 € 6.96 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%