Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

24, Auvere, Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa

Дача на Чёрной речке —уголок природы у самой реки!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продаётся участок с домом и баней в Valgejõe SÜ. Частная собственность (земля ...

2
47 m²
9 000 € 191 €/m²

Saviveere, Reinu, Tartu vald, Tartumaa

VÄIKEMAJA LOODUSKAUNIS ARENDUSPIIRKONNAS

1 этажей, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2026, жилищная площадь 46.4 m², ...

Üürile anda hubane puhkemaja looduskaunis asukohas veekogu ääresLoodust, kvaliteeti ja ...

2
46.4 m²
790 € 17 €/m²
День клиента: P 24.05 13:00-15:00

1 Söödi tee 2, Tsentraalne vesi ja kanal, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa

Kliendipäev 24.05 kell 13:00-15:00

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Olete oodatud kliendipäevale, mis toimub pühapäeval 24.05 ajavahemikul 13:00-15:00. ...

День клиента: P 24.05 13:00-15:00
2
45.7 m²
129 900 € 2 842 €/m²
День клиента: P 24.05 13:00-15:00

1 Söödi tee 2, Tsentraalne vesi ja kanal, Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Kliendipäev 24.05 kell 13:00-15:00

День клиента: P 24.05 13:00-15:00
2
45.7 m²
129 900 € 2 842 €/m²

Delfiini aü, Maidla, Saue vald, Harjumaa

ДАЧА В МАЙДЛА НА БЕРЕГУ РЕКИ КЕЙЛА! ХАРЬЮМАА!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаю дачный дом в Майдла на берегу реки Кейла! Деревянный дом с печкой и камином 36,6 ...

2
45.4 m²
119 000 € 2 621 €/m²

Marika, Külaaseme, Elva vald, Tartumaa

Продаётся частный комплекс дач среди озёр и лесов, Тарту 30 км.

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год постройки ...

Продаётся уютный дачный комплекс в живописном месте, в волости Элва — районе, где ...

5
45.3 m²
95 000 € 2 097 €/m²

Metsaveere tee 7, Ruu, Jõelähtme vald, Harjumaa (Забронировано)

ЧУДЕСНАЯ ДАЧА НА БЕРЕГУ РЕКИ ЯГАЛА

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки 1995, участок 857, ...

Продается чудесная дача в волости Йыелехтме, в деревне Руу. 100% жилая земляб размер ...

3
45.1 m²
92 000 € 2 040 €/m²

2 Lehise tn 8, Дача в светофоре, Narva, Ida-Virumaa

Narva-Jõesuu on 5- minutilise autosõidu kaugusel

2 этажей, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...

Продаю дом в СВЕТОФОРЕ, 2-х этажный кирпичный дом, отделан под шубу.Дом 1998 года ...

3
45 m²
29 500 € 656 €/m²

Vahtrasalu tee 2, Keila-joa !!, Türisalu, Harku vald, Harjumaa

1 км до водопада Keila-Joa !

1 этажей, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1990, участок 800, ...

Хорошее место для отдыха.Имеется сауна, домашняя техника, своя скважина. пластиковые ...

2
45 m²
400 € 8.89 €/m²

1 Hammaste, Kastre vald, Tartumaa

Üürile anda hubane majake looduskaunis kohas

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

MAJA VALMIS!Vesi majas sees, dušširuum ja WC samuti.Üürile anda hubane majake, looduskaunis ja privaatses kohas! Tartu linnapiirist ca 20 km sõidu kaugusel.Elamispind: 40 m²Kogupind: 50 m²Puitmaja (ehitatud 2017) sileplekist katusegaLisainfo: parkettpõrand, oma kaev, ühistransport lähedalSee armas kodu sobib inimesele või perele, kes hindab rahu, loodust ja võimalust elada isemajandavalt. Samal krundil on ka teine, sarnase ...

2
45 m²
600 € 13.3 €/m²

Milvi, Orava, Võru vald, Võrumaa

Sinu rahulik pelgupaik looduse rüpes – kinnistu Orava külas

1 этажей, в среднем состоянии, год постройки 2025, участок 6026 ...

Продается недвижимость с красивым пейзажем в волости Выру, деревня Орава Расположение и ...

1
45 m²
37 900 € 842 €/m²

1 Tammetalu tn 20, Luige, Kiili vald, Harjumaa

AASTARINGNE|SISUSTATUD|SAUN|TIIK|EHITUSVÕIMALUSEGA

2 этажей, бревенчатый дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, жилищная ...

Müüa 2003. aastal ehitatud hubane palkmaja Luigel, Kiili vallas. Aukoht on looduskaunis ning vaikne, kust on tagatud ka mugav ja kiire ühendus Tallinna kesklinnaga.MAJA|KINNISTUKinnistu - 1452m² . Müüa looduskaunis ja privaatne kinnistu koos palkmajaga. Kahekorruseline saunamaja (elamispind 44,3 m²) on heas seisukorras ning võimaldab aastaringset elamist. Hoones on toimiv saun, terrass, elutuba, köök, magamistuba ja panipaigad. Krunt ...

2
44.3 m²
199 999 € 4 515 €/m²

Päevalille tee 9/1, Muuga, Maardu, Harjumaa

ДЕНЬ КЛИЕНТА КАЖДЫЙ ДЕНЬ ПО РЕГИСТРАЦИИ

1 этажей, частная собственность, в хорошем состоянии, участок 855, плита с керамическим ...

Участок с готовым домом + возможность построить рядом большой домПродаётся участок 855 ...

3
44 m²
159 900 € 3 634 €/m²

1 Kasemetsa tee 91, Kiisa, Saku vald, Harjumaa

JÕEGA PIIRNEV SUVILA TUPIKTÄNAVAS!

Müüa tupiktänaval asuv suvila, mis piirneb Keila jõega. Kinnistul asub aiamaja suurusega 43,9 m2 ning saunamaja koos panipaigaga suurusega 32,5 m2. Aiamaja koosseisu kuulub elutuba, kaks magamistuba, köök, esik ja tualett. Elutoas kamin, mis külmemate ilmade korral sooja annab. Köögis olemas kompaktne köögimööbel ja soojamüüriga puupliit. Majja on sisse toodud tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Maja katust on uuendatud 2019. aastal. ...

3
43.9 m²
139 900 € 3 187 €/m²

Kummeli tn 20, Paldiski, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Дача с электричеством, городской водой и баней

Продаётся уютный дачный участок с небольшим деревянным домиком — идеальное место для ...

1
43 m²
1 д назад
22 000 € 512 €/m²

2 Kirsipuu pst 30, Muuga, Maardu, Harjumaa

Бревенчатый дом в Мууга + проект нового дома

1 этажей, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2019, жилищная площадь 35 m², ...

Продаётся бревенчатый дом в Мууга, 35 м², на участке 855 м².Просторный участок в быстро ...

2
43 m²
247 000 € 5 744 €/m²

Posti tn 39a, Mustla, Viljandi vald, Viljandimaa

MÜÜA KAUNIS KOHVIK MUSTLAS! SOOVI KORRAL EHITA ÜMBER KODUKS!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, санремонт сделан, год постройки 1998, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

42.2 m²
49 900 € 1 182 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%