Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

1 Kerema, Hiiumaa vald, Hiiumaa

AJALOOLISE HÕNGUGA SUVEKODU!

2 этажей, в хорошем состоянии, участок 51420, сауна, туалет и ванная по отдельности, ...

Kliendipäev ainult eelregistreerimisega! Hiiumaal, Keremal asuv idülliline talukompleks ootab uut omanikku, kes võtaks üle hoole ja armastusega loodud suvekodu, millele luua uut väärtust ja kodukoha tunnet. Ajaloolise väärtusega kinnistu laiub 5,1 hektaril. Koosneb terviklikust talukompleksist, mille koosseisu kuulub rookatusega peamaja, ait, suveköök, suitsusaun ja maakelder. Lisaks asub kinnistul uuem elumaja, mis on varustatud ...

4
90 m²
199 900 € 2 221 €/m²

1 Mätliku, Pihtla, Saaremaa vald, Saaremaa

Hoonestatud kinnistu Kuressaare lähedal

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год постройки ...

Müüa Mätliku kinnistu, 23 km kaugusel Kuressaarest.Kinnistul asuvad elumaja, laut, silikaatkivist garaaž, saunamaja ning vana ait. Elumaja on kantud Ehitisregistrisse ning kinnistul on olemas elektriliitumine: paigaldatud on 3-faasiline arvesti ja 316 A peakaitse. Vajalik on üksnes võrgulepingu sõlmimine.Elumaja oletuslik ehitusaasta on 1946. Üldpind 90 m² ei ole ametlik ning vajab täpsustamist, kuna Ehitisregistris pindala märgitud ei ...

90 m²
25 000 € 278 €/m²

2 Vintse, Lääne-Harju vald, Harjumaa

KLIENDIPÄEV 25.05 kell 16:00 -19:00

1 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

KLIENDIPÄEV 25. mail kell 16:00 - 19:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. Päikese villa - kodu põhjamaises paradiisisMAJAMüügile on tulnud valgusküllane läbimõeldud planeeringuga 4-toaline maja Vintse külas, Lääne-Harju vallas. Päikese villa ehituses on suurt rõhku pööratud planeeringule ning päikese liikumisele, misläbi päikese ja päeva valgust ...

День клиента: E 25.05 16:00-19:00
4
90 m²
259 900 € 2 888 €/m²

Aniliini tn, Narva, Ida-Virumaa

2 этажей, нуждается в санремонте, год постройки 1992, жилищная площадь 89.3 m², участок ...

Продаётся двухэтажный летний дом.На первом этаже находится веранда, кухня, две спальни, ...

3
89.3 m²
16 000 € 179 €/m²

Ukuaru AÜ 12, Laitse, Vansi, Saue vald, Harjumaa

Продаётся уютный садовый дом

1 этажей, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, жилищная ...

Продаётся уютный садовый дом /дача с хорошим расположением в деревне Vansi.Дом одно ...

3
88.9 m²
65 000 € 731 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%