Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 006
Показать карту

1 Suur-Martonsi tee, Spithami/Spithamn, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

KLIENDIPÄEV 22.05 kell 16:00 -18:00

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

KLIENDIPÄEV 22. mail kell 16:00 - 18:00VAJALIK EELNEV REGISTREERIMINE TEL. VÕI E-MAILI TEEL!* igale kliendile võimaldatakse eraldi ajavahemik objektiga tutvumiseks. KLIENDIPÄEVAL HINNASOODUSTUS - 5000 € EUROT.Kliendipäeva hind 235 000 € | Täishind 240 000 €Stiilne kodu mereäärses paradiisisMAJAMõnusas merega ümbritsetud Spithami külas on müügile tulnud kaasaegses Skandinaavia stiilis suvekodu, mis sobib elamiseks aastaringselt. Maja ...

3
86.1 m²
235 000 € 2 729 €/m²

Mihkli talu, Rapla, Vahastu, Rapla vald, Raplamaa

Жизнь среди природы – дом, где отдыхает душа

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Михкли хутор – уникальная возможность в живописном месте!Расположение:Раплаский ...

3
86 m²
74 900 € 871 €/m²

2 Tamme, Vehendi, Elva vald, Tartumaa

KIIRMÜÜGI HIND! Stiilne suvila Võrtsjärve ääres!

3 этажей, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1983, жилищная площадь 71.5 ...

Haruldane võimalus – koht, kuhu tullakse puhkama ja jäädakse kauemaks!On paiku, mida ei ...

День клиента: P 24.05 12:00-13:00
3
85.9 m²
84 900 € 988 €/m²

Kauksi, Põlva vald, Põlvamaa

1,45 ha kinnistu, hea juurdepääs, Põlvast 11 km. UUS HIND!

1 этажей, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1948, участок 14567, ...

Müüa 1,45 hektari suuruse kinnistuga maja Põlvamaal, vaid 11 km kaugusel Põlva linnast ...

3
85.8 m²
35 000 € 408 €/m²

1 Jaarli tee 1, Tutermaa, Harku vald, Harjumaa

HUBANE KODU KEILA LÄHEDAL!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

HOONEMüüa hubane ja kompaktne 85,7 m2 suurune eramu Tutermaa külas. Tegemist on 2015. aastal ehitatud 3-toalise majaga mille koosseisu kuulub elutuba koos avatud köögiga, kaks magamistuba, esik, tualett koos tehnoruumiga, vannituba ja saun. Maja kütteks on õhksoojuspump ja infrapuna põrandaküte. Värske õhu tagamiseks on paigaldatud soojustagastusega ventilatsioon. Uus köögimööbel on paigaldatud 2024. aastal, kus on olemas kogu ...

3
85.7 m²
229 900 € 2 683 €/m²

Kummeli tee, Mähe, Pirita, Tallinn, Harjumaa

2 этажный дом с сауной и камином в Пирита

2 этажей, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2012, ...

Предлагается к продаже просторный и комфортный жилой дом, идеально подходящий для ...

5
85.3 m²
219 000 € 2 567 €/m²

1 Vahtramäe tee 7, Üksnurme, Saku vald, Harjumaa

Ökonoomne nuti-palkmaja!

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, обновлённый, год постройки 2005, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 18:00-19:00
3
85.2 m²
327 000 € 3 838 €/m²

Astra tee 54, Roobuka, Saku vald, Harjumaa

Садовый дом с камином, сауной и красивым участком!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, участок 1188, ...

Двухэтажный уютный садовый дом с сауной и гаражом в деревне Рообука УСЛОВИЯ Аренда ...

4
85 m²
500 € 5.88 €/m²

1 Sanda, Spithami/Spithamn, Lääne-Nigula vald, Läänemaa  Новая цена!

Новая цена 160900€ с 21.05.2026!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2022, участок ...

Продается уютный летний дом, построенный в 2022 году, на мысе Пыысаспеа, в деревне ...

2
84.2 m²
1 д назад
160 900 € 1 911 €/m²

Nurme tn 10, Toila, Toila, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Продаётся дом в центре Тоила, рядом с морем!

1 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1960, жилищная площадь 84.2 m², участок ...

Продаётся дом в центре Тоила, рядом с морем!Квартира-частная собственность, каменный ...

5
84.2 m²
68 000 € 808 €/m²

Новая цена 160900€ с 21.05.2026!

2
84.2 m²
1 д назад
160 900 € 1 911 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%