Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 717
Показать карту
Описание
Цель

Hoburaua tn 10, Tiskre, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Жилой участок в престижном районе! До моря 350м!

Детальная планировка сделана, канализация, электричество, общественный транспорт, дороги ...

Продается жилой участок площадью 1136 м2 в престижном районе Тискре, на ВТОРОЙ ЛИНИИ, в ...

жили…
1136 m²
1 д назад
405 000 € 357 €/m²

Paakspuu tee 19, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Эксклюзивный участок в Пирита

Общественный транспорт, электричество, центральный газ, канализация, соседи вокруг, ...

Продаётся отличный участок в престижном районе Пирита – Paakspuu tee 19!Площадь участка ...

жили…
1206 m²
400 000 € 332 €/m²

1 Suur-Lossi 14, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Ehita endale unelmate kodu Haapsalus

Центральная вода, электричество, канализация

Ideaalne koht nii elamiseks kui ka suvitamiseks.Projekt on LUMIA arhitektide poolt. LUMIA portfoolios on Eesti Arhitektide Liidu aastapreemia saanud Palverännumaja Vastseliinas, Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali aastapreemiaga tunnustatud Haapsalu linnus, Eesti suursaatkond Moskvas, Park Hotell Viljandi ja Fahle galeriitänav.Hind sisaldab projektdokumentatsiooni.Kinnistu asub Haapsalus, Suur-Lossi 14 aadressil. 2022 on ...

1288 m²
399 000 € 310 €/m²

Vana-Rahula, Ülejõe, Rae vald, Harjumaa

HINNAPAKKUMISED OODATUD ! ! !

Детальная планировка не сделана, дороги в среднем состоянии, местонахождение в пригороде ...

Müüa perspeptiivikas kinnistu Rae vallas, Ülejõe külas.Maatulundusumaa 100%2/3 ...

назн…
56762 m²
399 000 € 7.03 €/m²
БРОНЬ

Laanemetsa tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)

Ehitusloaga tootmis-/laohoone kinnistu Suur-Sõjamäel!

Детальная планировка сделана, электричество, центральный газ, вода, дороги в хорошем ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

земл…
5314 m²
398 550 € 75 €/m²

Tüve tn 42a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ПОСТРОЙ МЕЧТУ В ЗЕЛЁНОМ СЕРДЦЕ КРИСТИЙНЕ

Детальная планировка сделана, общественный транспорт, электричество, вода, канализация, ...

Продаётся уникальный участок площадью 1004 м², расположенный в сердце Таллина, в ...

жили…
1004 m²
396 000 € 394 €/m²

1 Teigari tee 32, Tammneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Mereäärne kõrghaljastusega kinnistu tupiktänava lõpus!

Детальная планировка сделана, электричество, центральная вода, канализация, Muuga laht ...

Otsid kohta, kus igapäevane kiirustamine asendub rahu ja merelähedase eluga? Teigari tee 32 kinnistu Tammneemes on koht, kus algab sinu uue kodu lugu. Vaikse tupiktänava lõpus, mõne sammu kaugusel merest, ootab sind 3516 m² suurune privaatne maatükk, kuhu saad luua oma unistuste kodu. ELAMUKRUNT Kinnistu on suur ja avar, ümbritsetud kõrghaljastusest, pakkudes privaatsust ja rahu. Siin kuuled linnulaulu ja tuulekohinat, mitte ...

3516 m²
395 000 € 112 €/m²

1 Jaanisalu tee 1, Rae, Rae vald, Harjumaa

KOLM ELAMUMAA KINNISTUT | KEHTIV EHITUSÕIGUS

Детальная планировка сделана, общественный транспорт, дороги в хорошем состоянии, ...

Müüa kolm elamumaa kinnistut hinnatud asukohaga Rae külas. Pakkumine koosneb kahest transpordimaast ja kolmest elamumaa kinnistust:Jaanisalu tee 1 elamumaa 1511 m2 katastritunnus 65301:001:7229Jaanisalu tee 3 elamumaa 1507 m2 katastritunnus 65301:001:7230Jaanisalu tee 5 elamumaa 1753 m2 katastritunnus 65301:001:7232Jaanisalu tee transpordimaa katastritunnus 65301:001:7231Raeküla tee T14 transpordimaa katastritunnus 65301:001:7233Olemas ...

жили…
5670 m²
11 ч назад
395 000 € 69.7 €/m²

Kuusearu 6, Rahinge, Tartu, Tartumaa

Suure potentsiaaliga ärimaa kinnistu Tartu-Tallinn mnt ääres!

Детальная планировка сделана, электричество, центральная вода, канализация ...

Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa tee ääres paiknev kinnistu on väga hea nähtavuse, ligipääsu ...

пром…
11850 m²
395 000 € 33.3 €/m²

Jõgisoo, Saue vald, Harjumaa

Kehtestatud planeeringuga elamuarendus 31 elamut

Детальная планировка сделана, дороги в хорошем состоянии, в округе частные дома, ...

Pakkuda müügiks arendusprojekt Saue lähedal Jõgisoo külas.Kinnistu suurus on 53500m2 ja ...

жили…
53500 m²
393 500 € 7.35 €/m²

2 Põrguvälja tee 25f, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

DETAILPLANEERINGUGA KINNISTU!

Детальная планировка сделана, дороги в хорошем состоянии, расстояние от города 5.0 km ...

Müüme detailplaneeringuga 6551 m² kinnistu Rae vallas Lehmja külas.Kinnistu paikneb ca 200 m kaugusel Tartu maanteest Põrguvälja tee ääres, Saku Metalli kompleksi kõrval ja Lookivi Pargi lähedal. Kinnistu sihtotstarve on 60% tootmismaa/40% ärimaa.Detailplaneeringuga on kinnistule ette nähtud:• ehitusalune pind kuni 1600 m²• hoonete kõrgus kuni 9 m• kuni 2 korrust• kuni 2 hoonetHuvi korral olemas ka hoone eelprojekt.Liitumised – VK, ...

земл…
6551 m²
393 060 € 60 €/m²

1 Pauna 3, Vismeistri, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Elamumaa ja rohe-oaas koos isikliku veekoguga

Детальная планировка сделана, вода, канализация, общественный транспорт, электричество, ...

Müügile on tulnud ainulaadsed kinnistud Vismeistri asumis elamumaa Pauna 3 suurusega 1219 m2 ja pool Pauna 7 (üldmaa) kinnistust 4000 m2, mis piirneb Tiskre ojaga – koht, kus loodus ja modernsus saavad üheks.Kujutle hommikut, kus ärkad linnulaulu ja männimetsa vaikse kohina saatel. Astud terrassile, sind ümbritseb lopsakas rohelus ja vaikselt voogav Tiskre oja, samal ajal kui Tallinna südalinn jääb vaid lühikese autosõidu kaugusele. ...

жили…
4219 m²
390 500 € 92.6 €/m²

Tööstuse 17, Kiili, Kiili vald, Harjumaa

Участок под застройку в технопарке Kiili

Детальная планировка сделана, промышленное напряжение, центральная вода, канализация ...

В технопарке Kiili по адресу Tööstuse tn 17 продаётся подготовленный к застройке ...

пром…
7691 m²
384 550 € 50 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%