Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 717
Показать карту
Описание
Цель

1 Kopliranna tn 11, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

EKSKLUSIIVNE JA PERSPEKTIIVIKAS MEREÄÄRNE KINNISTU

Дороги в хорошем состоянии, в городе, в округе частные дома и квартирные дома, Kopli ...

Müüa 1359 m² pindalaga elamumaa sihtotstarbega Kopliranna tn 11 ja 11a kinnistud kohe Kopli lahe kaldal, Stroomi rannajoone lõpus!Kinnistud koosnevad kahest eraldi katastriosast:Kopliranna tn 11 kat.tunnus 78408:808:0277 1172m².Kopliranna tn 11a kat.tunnus 78401:101:4352 187m².Ehitusõiguse määramiseks on vajalik koostada detailplaneering.Uue Põhja-Tallinna üldplaneeringu kohaselt määratakse kinnistu maakasutusalaks tavapärane ...

жили…
1359 m²
475 000 € 350 €/m²
БРОНЬ

Vääna tn 11a, Nõmme, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Nõmme – roheline, rahulik ja hinnatud elukeskkond

Детальная планировка сделана, электричество, канализация, общественный транспорт, дороги ...

Müüa suurepärase asukohaga arenduskinnistu Nõmme hinnatud piirkonnas, aadressil Vääna ...

жили…
1057 m²
468 000 € 443 €/m²

Salme tee 5, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Detailplaneeringuga kinnistu, ehitusõigus 4000 m2

Электричество, канализация, общественный транспорт, дороги в хорошем состоянии, река ...

Kui oled otsinud head suuruses kinnistut Pärnu lähi piirkonnas, siis vaata üle see ...

земл…
13250 m²
463 750 € 35 €/m²

Silla, Jõgisoo, Saue vald, Harjumaa

C оценочный документ, детальной планировкой, хороший подъезд

Детальная планировка сделана, дороги с покрытием ...

Предлагается к продаже земельный участок, имеющий детальную планировку, 100% земля ...

земл…
42100 m²
463 100 € 11 €/m²
БРОНЬ

Laanemetsa tee 8, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)

Ärimaa kinnistu Ülemiste lähedal. Liitumised tasutud!

Детальная планировка сделана, электричество, центральный газ, вода, дороги в хорошем ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

земл…
6166 m²
462 450 € 75 €/m²

Astangu tn 88, Astangu, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Построй бизнес-здание до 1200 м² в выгодном и заметном месте!

Детальная планировка сделана, электричество, центральная вода, канализация, Harku озеро ...

Продаётся участок коммерческой земли площадью 2327 м² — отличная возможность построить ...

земл…
2327 m²
460 000 € 198 €/m²

Külvi tn, Pääsküla, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Сельскохозяйственная земля в Нымме в Таллинне!

Соседи рядом, дороги с покрытием, местонахождение в пригороде, в округе частные дома и ...

Продается сельскохозяйственная земля в районе Нымме города Таллинна в состоянии «как ...

назн…
44345 m²
443 450 € 10 €/m²

Jämejala, Viljandi vald, Viljandimaa

Müüa arenduspotentsiaaliga kinnistu Viljandimaal!

Электричество, вода, общественный транспорт, дороги в хорошем состоянии, находится в ...

Müüki on tulnud detailplaneeringu eelne kinnistu Viljandi vallas, Jämejala külas – ...

назн…
158104 m²
440 000 € 2.78 €/m²

Kuu tee 12, Saku, Saku vald, Harjumaa

RIDAELAMU KRUNT ARENDUSEKS – LINNA LÄHEDAL

Детальная планировка сделана, канализация, электричество, вода, общественный транспорт, ...

Ridaelamu krundid + valmisprojekt uues ja arenevas Saku piirkonnasAINULAADNE VÕIMALUS ...

жили…
2635 m²
434 000 € 165 €/m²

Mererohu tee 3, Pringi, Viimsi vald, Harjumaa

идеальное место для вашей новой жизни

Детальная планировка сделана, общественный транспорт, море поблизости ...

Мечтаешь о жизни у моря? У тебя есть прекрасная возможность приобрестиземельный участок ...

жили…
1801 m²
430 000 € 239 €/m²

1 Pauna 5, Vismeistri, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Viimased 2 kinnistut koos Tiskre-ojaga

Детальная планировка сделана, вода, канализация, общественный транспорт, электричество, ...

Privaatne elamumaa Pauna 5 ja roheline oaas Pauna 7, Kakumäe südames – koht, kus loodus ja modernsus saavad üheks.Müügile on tulnud ainulaadsed kinnistud: Pauna 5 elamumaa 1399 m2 katastriüksus 78401:101:5281 ja Pauna 7 üldmaa kinnistust 5440m2 katastriüksus 78401:101:5279. Kokku 6839m2 .Kujutle hommikut, kus ärkad linnulaulu ja männimetsa vaikse kohina saatel. Astud terrassile, sind ümbritseb lopsakas rohelus ja vaikselt voogav Tiskre ...

жили…
6842 m²
420 000 € 61.4 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%