Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Показать карту
Описание
Цель

Peterburi tee, Tallinn, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Sildkraana 2*10T Kõrgus 12m Kohe vaba

Этаж 1/1, новый, электричество, вода

Предлагаем в аренду производственные помещения разной площади в новом технопарке в 5 км ...

скла…
2000 m²
13 500 € 6.75 €/m²

Narva mnt 2a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...

2 sissepääsu, 2 parkimiskohta. Elekter 16 amprit.Kanalisatsioon on olemas.Üür + ...

торг…
220 m²
800 € 3.64 €/m²

Tatari tn 64-147, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

Esimesed 3 kuud üür on 356 eur ja siis 427,2 eur2 ühendatud hoonet: 8-korruseline ...

бюро…
35.6 m²
356 € 10 €/m²

J.Käisi 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

TERVISE- ja/ või TÖÖTUBA PÕLVA LINNA TUIKSOONEL

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...

Üürile anda heas asukohas väga heas korras äriruum KÄISI ÄRIMAJAS - J.Käisi tn.2 ...

не н�…
30 m²
165 € 5.50 €/m²

Kesk 43, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 31m2 äriruum Põlva linna pulsil

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Üürile anda bürooruum hoone II korrusel: 31m2 - renoveeritud, valgusküllane ja ...

бюро
31 m²
155 € 5 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 2 kuud üürihind on 354 eur ja edasi 424,80 eur.Sissepääs 24/7.Majas mehitatud ...

бюро…
35.4 m²
354 € 10 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

EESTIAEGNE HÄÄRBER VERANDAGA. KOMMUNAALID HINNAS

Участок 2047, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, душ, ...

- Üürile anda maja esimene korrus. Maja on renoveeritud. - Kommunaalarved sisalduvad ...

102 m²
895 € 8.77 €/m²

Narva mnt 7B-407, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Zenith Ärimaja предлагает первоклассное офисное по

Этаж 4/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2018, ...

Zenith Ärimaja предлагает первоклассное офисное помещение для компаний, которые хотят ...

бюро…
91.7 m²
1 467 € 16 €/m²

Narva mnt 7B-405, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda uus büroopind südalinnas

Korrus 4/8, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2018, Internet, parkimine ...

Предлагаем в аренду новое, частично меблированный офис напрямую от владельца в Деловом ...

бюро…
94.8 m²
1 517 € 16 €/m²

Narva mnt 7B-417, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda uus büroopind südalinnas

Otse omanikult üürile anda uus bürooruum südalinna uues Zenith Ärimaja 4-ndal korrusel. ...

бюро…
33.1 m²
530 € 16 €/m²

Tööstuse 48a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/4, готовый, центральное отопление, лестничная площадка запирается ...

Üürile anda heas korras bürooruum. Parkimine tasuta tänaval maja ees või kinnises ...

бюро
71.3 m²
357 € 5 €/m²

Peterburi tee 38/2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Этаж 3/3, готовый, в среднем состоянии, газовое отопление, Интернет, бесплатная ...

Üürile anda kahe toaga kontor Peterburi tee ääres. Pind asub maja kolmandal korrusel. ...

бюро…
66 m²
297 € 4.50 €/m²

Tule tn 33, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Saal koos kontoriga. Üürile lisandub elektrikulu.

Этаж 2/3, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, ...

Üürile anda Sauel Tule tn 33 majas huvitegevuseks sobilik pind suurusega 124m2.Pind ...

бюро…
124 m²
700 € 5.65 €/m²

Kasvandu tee 5, Kaiu, Rapla vald, Raplamaa

Tootmishoone erinevate kasutusvõimalustega !

Участок 6 302 m², частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hoones on töökoja osa ja olmeblokk, kuhu on võimalik teha erinevaid lahendusi - ...

1400 m²
190 000 € 136 €/m²

Jaama pst 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, центральное ...

Üürile anda hea juurdepääsetavusega (ruumikas parkla) bürooruum Rakveres, Jaama pst. ...

бюро
35.4 m²
177 € 5 €/m²

Piloodi tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

KOOKON LENNURADARI

Участок 2049, этаж 1/1, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки ...

Koheselt saadaval ladu nr 27! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...

торг…
21.5 m²
169 € 7.86 €/m²

Estonia pst 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Soodne, kraanikausiga ruum!

Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...

Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...

бюро
9.1 m²
200 € 22 €/m²

Kivila 5, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Eraldi laohoone

Этаж 1/1, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, бесплатная парковка, гараж, ...

Üürile anda lao-tootmisruumid Muuli 49 territooriumil. * Asukoht Viimsi keskuses * ...

скла…
190 m²
600 € 3.16 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga büroopinda hindavad nii kliendid kui ka partnerid!

Этаж 3/3, Интернет, вентиляция, вода, центральная вода, канализация, сигнализация ...

Üürile anda büroo- või teeninduspind, mis asub Lasnamäe linnaosas asub välja kujunenud ...

бюро…
51.5 m²
567 € 11 €/m²

Pardiloigu tn 5, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda büroopind Põhja-Tallinnas.

Участок 9651, этаж 2/2, каменный дом, санремонт сделан, центральное отопление, ...

Üürile anda büroopind Põhja-Tallinnas. Üüritavat pinda on kokku 125 m2, mis koosneb ...

бюро
125 m²
595 € 4.76 €/m²

Viru väljak 2, Metro Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

199.- euri+km% üks töökoht avatud planeeringuga

Этаж 3/7, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, центральное ...

199.- euri + km% - Üks töökoht avatud planeeringuga toas ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...

бюро
10 m²
199 € 19.9 €/m²

Masina 22, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND II KORRUSEL!

Участок 2054, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Masina 22 ärihoones pakkuda II korruse äripind 21 m2! Logistiliselt väga hea asukohta ...

бюро…
21 m²
210 € 10 €/m²

Narva mnt 7-243, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офисное помещение в центре Таллинна

Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Центр города живёт в динамичном ритме, его пульс не прекращается ни на секунду. Но ...

бюро…
26.6 m²
346 € 13 €/m²

Metsa tee 1, Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

Esindusruum ja ruumikas ladu 1. korrusel koos bürooga 2. korruse

Этаж 1/2, новый, год постройки 2024

Iru Ärimaja asub suure liiklusega (11 000 autot ööpäevas) perspektiivikas piirkonnas – ...

торг…
456.2 m²
1 799 € 3.94 €/m²

Tartu mnt 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Anda üürile korralik büroopind!

4. этаж, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии ...

Anda üürile büroopind Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 10/Pääsukese 2, 4 korrusel. ...

бюро
160 m²
2 199 € 13.7 €/m²

Teguri 37, Teguri Ärimaja, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

HEA ASUKOHT, MADALAD KULUD

Этаж 4/4, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, газовое отопление, ...

Anda üürile Teguri 37 asuvas ärimajas 36 m2 suurune ruum.Parkimine ärihoone parklas on ...

бюро
36 m²
250 € 6.94 €/m²

Kummeli 2a, Raadi-Kruusamäe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Build-to-suit lahendusega kontoriga ärihoone.

Участок 1383, частная собственность, новый, электричество, вода ...

Uus ärihoone.Ehitame vastavalt üürniku vajdustele - paindlikud võimalused.Pakume ...

бюро…
343 m²
2 744 € 8 €/m²

Kopli 25, Pelgulinn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

VAHENDUSTASUTA! Uued bürooruumid!

Этаж 3/9, частная собственность, готовый, новый, центральное отопление, возможность ...

Üürile anda Renoveeritud hoone osas kolm uut bürood. 38,4 m2. 45 m2 ja 45,8 m2 Üür ...

бюро
45 m²
500 € 11.1 €/m²

Kriidi 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Бюро площадь на Kriidi 7, Можно как хранилище

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1953, душ, электрическое ...

Если для тебя важно находиться в только-что реставрированном и реновированном ...

26.1 m²
158 € 6.06 €/m²

Kõrtsi tee 3, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

Madalad kõrvalkulud, kohe Tartu mnt ääres!

Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, электрическое ...

Üürile anda terviklik lao- või tootmispind Rae vallas, Tallinna külje all Tartu maantee ...

скла…
2908 m²
13 958 € 4.80 €/m²

Tornimäe 5, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КОВОРКИНГ- РАБОЧЕЕ МЕСТО В ОБЩЕМ ОФИСНОМ ПОМЕЩЕНИИ

Этаж 2/30, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2006, центральное отопление, ...

В аренду сдаются офисныe помещения на 2-м этаже в бизнес-центре TORNIMÄE. БЕЗ ...

бюро
199 €

Tornimäe 5, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС В БИЗНЕС-ЦЕНТРЕ TORNIMÄE- ДО 3-х РАБОЧИХ МЕСT

бюро
580 €

Tornimäe 5, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС(без окна) В TORNIMÄE - 1-2 РАБОЧИХ МЕСТА

бюро
420 €

Viru väljak 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КОВОРКИНГ- РАБОЧЕЕ МЕСТО В ОБЩЕМ ОФИСНОМ ПОМЕЩЕНИИ

Этаж 3/7, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, кухня, Интернет, паркет, ...

В аренду сдаются офисныe помещения в бизнес-центре Metro Plaza. БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! ...

бюро
199 €

Viru väljak 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС В METRO PLAZA - 1-2 РАБОЧИХ МЕСТА

бюро
620 €

Viru väljak 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ОФИС В ЦЕНТРЕ METRO PLAZA - ДО 3-х РАБОЧИХ МЕСТ