Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту
Описание
Цель

Peterburi tee, Peterburi mnt, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Telfriga uus tootmishoone 7000m2

Участок 8500, этаж 1/1, новый, год постройки 2022, газовое отопление, электричество, ...

Pakkuda üürile uus tootmishoone ca 7000m2. Objekt asub Tallinnast 5km kaugusel ...

прои…
7000 m²
45 500 € 6.50 €/m²

Peterburi tee, Peterburi mnt, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Telfriga tootmispind 1000m2

Pakkuda üürile uus tootmishoone ca 1000m2.Objekt asub Tallinnast 5km kaugusel Peterburi ...

прои…
1000 m²
7 000 € 7 €/m²

Tööstuse tn 3, Taebla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS

Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...

скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²

Madara, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Аренда склад и офисы - Madara 31

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, электрическое ...

Аренда коммерческих помещений в Кристийне - Madara 31 Сдаются в аренду помещения ...

бюро…
12 m²
100 € 8.33 €/m²

Raatuse tn 101, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Laoruum Kesklinna piirkonnas

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kesklinna piirkonnas Raatuse tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum.Ruumi mõõtmed; ...

скла…
23.2 m²
9 000 € 388 €/m²

1 Katusepapi tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НЕДВИЖИМОСТЬ С ДВУМЯ ЗДАНИЯМИ И 13 ПАРКОВОЧНЫМИ МЕСТА В ЦЕНТРЕ

Участок 1351, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, душ, новый ...

На продажу выставлен уникальный комплекс зданий, где здание со стороны улицы имеет классический, достойный внешний вид и историю, а здание со стороны двора большое, новое и современное. •ДОМ• Расположенный на улице трехэтажный старинный и достойный усадебный дом был построен в 1904 году и полностью отремонтирован в 2012 году. В здании расположены выставочный зал, ремесленная мастерская, сувенирный магазин, кафе и музей, а также ...

бюро…
1045.3 m²
1 590 000 € 1 521 €/m²

Elektrijaama tee, Narva, Ida-Virumaa

Арендуй любой размер от 5000-10000м2

Этаж 1/1, каменный дом, обновлённый, душ, сауна, центральное отопление, электричество, ...

Предлагаются в аренду в хорошем состоянии отапливаемые складско-производственные ...

обсл…
8000 m²
20 000 € 2.50 €/m²

Viljandi tn 27, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Avar kontorihoone !

Частная собственность, каменный дом, обновлённый, душ, твёрдое топливо, Интернет, вода, ...

Anda rendile 2 kordne büroohoone üp 119 m². I korrusel on riietusruum, duširuum ja wc. ...

бюро
119 m²
360 € 3.02 €/m²

Masti 14, Uuemõisa alevik, Haapsalu, Läänemaa

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, вход с ...

Anda üürile renoveeritud ruumid hoone esimesel (83 m2) ja teisel (139 m2) ...

бюро…
222 m²
800 € 3.60 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Краны 1622м2 новое здание

Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023

Предлагаем в аренду производственные помещения разной площади в новом технопарке в 5 км ...

прои…
1622 m²
11 000 € 6.78 €/m²

Peterburi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

10T Краны 5000m2 новое здание

Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023

Предлагаем в аренду или на продажу производственные помещения разной площади в новом ...

прои…
5000 m²
33 750 € 6.75 €/m²

Männiku tee 108b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕНЯЙ СВОЙ ДОРОГОЙ СКЛАД НА ДЕШЕВЛЕ!

Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии, огорожен забором, охранник, видео охрана, ...

АРЕНДА СКЛАДСКОГО КОНТЕЙНЕРА В ТАЛЛИННЕ – ДЕШЁВОЕ ХРАНЕНИЕ ОТ 39 € В МЕСЯЦПредлагаем ...

бюро…
100 m²
0 €

Mööbli tee 4, Ülejõe, Anija vald, Harjumaa

Soodne väikeladu Tallinna lähedal

Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, лифт, электричество, грузовой лифт, гардеробная ...

Soodne väikeadu hoone teisel korrusel, kuid olemas on eraldi sissepääs, kaubalift (2,5 ...

скла…
7.8 m²
50 € 6.41 €/m²

Tallinna tn 64, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

MAXIMA XX RENDIPIND

Готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2009, бесплатная парковка ...

Üürile anda äripind 54 m2 Maxima XX poes. NB! HIND KOKKULEPEL! Lisainfo saamiseks ...

бюро…
54 m²
1 € 0.02 €/m²

Männiku tee 108b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

АРЕНДА СКЛАДА | ЛУЧШАЯ ЦЕНА В ГОРОДЕ | 3.5 - 28 m²

Этаж 1/1, готовый, в хорошем состоянии, соседский дозор, видео охрана, огорожен забором, ...

бюро…
100 m²
0 €

Kaasiku 28D, Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa laohoone kompleks Jõhvis

Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.

обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²

Telliskivi tn 57, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed kolm kuud soodusüür 13 eur/m2, järgmised kolm kuud soodusüür 15 eur/m2 ja siis ...

бюро…
31.9 m²
415 € 13 €/m²

Turu tn 2, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Keskküttega ladu, lisandub ainult elektrikulu!

Этаж 2/6, год постройки 2008, центральное отопление, отдельный вход, лестничная площадка ...

Üürile on anda 140 m2 suurune laopind Tasku keskuse 2. korrusel eraldi sissepääsuga ...

скла…
140 m²
560 € 4 €/m²

Tulika tn 17, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/3, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, тепловой насос ...

Üürile anda 42,1 m2 suurune büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal! * ...

бюро…
42.1 m²
200 € 4.75 €/m²

Kalda tee, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Äripind Annelinnas!

Участок 6440, этаж 1/2, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, центральное ...

Üürile anda hea nähtavusega kaubandus/teenindusepind Tartus, Annelinnas Sõpruse ...

торг…
174 m²
1 100 € 6.32 €/m²

Piloodi tee 5, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

KOOKON LENNURADARI

Участок 2049, договор аренды, готовый, новый, год постройки 2018, электричество, ...

Koheselt saadaval ladu nr 12! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...

скла…
24.5 m²
193 € 7.88 €/m²

Jaama 6, Kohila, Kohila vald, Raplamaa

Anda rendile Kohila jaamahoones vaba äripind

Готов, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, вода, центральная ...

35.5 m²
200 € 5.63 €/m²

Amme, Kobratu, Tartu vald, Tartumaa

Ettevõtluseks ja elamiseks sobivad hooned Amme jõe ääres

Участок 29500, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2016, ...

13 km kaugusel Tartu linnast, Tartu-Jõhvi maantee ääres, on müüki on tulnud ideaalne ...

пита…
217.3 m²
285 000 € 1 312 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 8/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...

Esimesed 2 kuud üürihind on 178,50 eur ja edasi 207,60 eur2 ühendatud hoonet: ...

бюро…
17.3 m²
182 € 10.5 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea investeerimisobjekt büroo

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hea investeerimisobjekt. Müüa büroopind 2007 valminud ärihoones. Äripind on jagatud ...

бюро
184 m²
228 300 € 1 241 €/m²

Võru 165, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

SOODNE MÖBLEERITUD 4 TÖÖKOHAGA BÜROOPIND !

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, Интернет, ...

Tule kodukontorist ära või laienda oma äri! Üürile anda büroopinnad Ropka ...

бюро
40 m²
240 € 6 €/m²

Mustamäe tee 12, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

MAXIMA RENDIPIND

Этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, электричество ...

Üürile anda äripind 9 m2 Maximas. Ruum sobib kaubanduseks. Väga hea asukoht (kassade ...

торг…
9 m²
1 € 0.11 €/m²

Tartu mnt 29, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

Esimesed 3 kuud üürihind on 242,20 eur ja edasi 311,40 eurÜürile anda 36,4 m² äripind ...

бюро…
34.6 m²
242 € 7 €/m²

Pärnu mnt 186, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase ligipääsuga kaubanduspind Väike-Järve keskuses!

Этаж 2/6, готовый, новый, год постройки 2020

Сдается привлекательное торговое помещение в центре Вяйке-Ярве! КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ ...

торг…
180.8 m²
3 073 € 17 €/m²

Veerme tn 23-8B, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Köetav soe ladu – tootmine 106m2 üliheas asukohas

Участок 19208, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, ...

Anda üürile hästi hooldatud territooriumil Veerme 23 (Tähetorni, Haabersti) köetav ...

скла…
106 m²
529 € 4.99 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 4/8, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, ...

Esimesed 2 kuud üür on 595 eur ja edasi 739,50 eurAsukoht• Tallinna tuiksoonel Pärnu ...

бюро…
85 m²
595 € 7 €/m²

5 Paju tn 15, Paju 15-7, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Lao- või tootmispind Sauel - koli kohe sisse!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Üürile anda väga korralik lao- või tootmispind Saue Tehnopargis, A-energiaklassiga ...

бюро…
139 m²
1 000 € 7.19 €/m²

Pärnu maantee 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik büroo Kesklinna ja Vanalinna piiril ajaloolises Saari

Участок 2861, этаж 4/6, год постройки 1912, жесть

Üürile anda büroopind, mis asub Kesklinna ja Vanalinna piiril Saarineni maja 4. ...

бюро
215 m²
3 440 € 16 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

kohene üüri rahavooga objekt

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hea kohese 5% aastas rahavooga investeerimisobjekt. Büroopind 2007 valminud ärihoones. ...

бюро…
84.4 m²
143 480 € 1 700 €/m²

Tehnoküla 4, Tammuru, Paikuse, Pärnu, Pärnumaa

Rendile anda pool heast laopinnast Tammurus

Участок 7 659 m², частная собственность, ангар, коробка с крышей, в хорошем состоянии ...

Tehnoküla tõhusal tööstusmaastikul ootab tegijat ruumikas laohoone, mida praegu kasutab ...

скла…
288.5 m²
577 € 2 €/m²

Vabaduse pst 128, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MAXIMA RENDIPIND

Готовый, центральное отопление, электричество, центральная вода ...

Üürile anda äripind 150 m2 Jannseni Maxima X teisel korrusel. Olemas WC+ kraanikauss. ...

бюро…
150 m²
1 € 0.01 €/m²

Kriidi tn 7, Lasnamägi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Сдаются в аренду офисные площади,бюро

Участок 1982, этаж 2/2, право застройки, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Сдаётся в аренду светлый офис площадью 28,4 м² – стоимость аренды 189 евро в ...

бюро…
28.4 m²
148 € 5.21 €/m²

Tatari tn 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Stiilne stuudio tunnipõhine rent

Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, лифт, мебель, ...

Stuudio on väga stiilne ja maitsekalt sisustatud. Väga kõrged laed annavad palju ...

бюро
57 m²
25 € 0.44 €/m²

Uus tn 9, Keila, Harjumaa

Müüa kõrgete lagedega avar äripind Keilas!

Участок 3706, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Müüa kõrgete lagedega äripind Keila kesklinnas.PLANEERINGTegu ühe suure ruumiga. ...

бюро…
104.9 m²
209 800 € 2 000 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%