Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 081
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
KASUTA ÄRA HARVA ETTETULEV VÕIMALUS!
Сауна, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, бесплатная парковка, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
5987.5 m²
41 912 € 7 €/m²
Suure potentsiaaliga tootmishoone!
Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...
Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...
не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²
САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ
Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...
Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...
скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²
Müüa hoonetekompleks suure kinnistuga arenduseks
Участок 114753, этаж 3/3, частная собственность, готов ...
ERIHIND 900 000 EUR ! (TAVAHIND 1 299 000 EUR) Hoonetekompleks suure kinnistuga - ...
разм…
5740.6 m²
900 000 € 157 €/m²
7ha, kolmest kinnistust koosnev hoonete kompleks äritegevuseks!
Участок 69497, этаж 1/2, нуждается в обновлении, газовое отопление, центральный газ, ...
Müüa ärikinnistute kompleks Jõgeva linnas Jõgeva linnas, logistiliselt heas ...
скла…
5734.5 m²
520 000 € 90.7 €/m²
Ainulaadne asukoht - Raekojaplatsi vahetu lähedus!
Участок 2262, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 1985, газовое ...
Ainulaadne võimalus arendada kinnisvara, Tallinna vanalinna kõige atraktiivsemas ...
5651 m²
7 900 000 € 1 398 €/m²
Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...
бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²
SUUR TÖÖSTUSKOMPLEKS, HEA ASUKOHT JA JUURDEPÄÄS
Участок 38737, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa suur tootmiskompleks Tõrva linnapiiril! Tootmiskompleks asub arenevas Tõrva ...
торг…
5618 m²
1 500 000 € 267 €/m²
Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres
Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...
Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...
прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²
Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...
бюро…
5341 m²
13 ч назад
29 910 € 5.60 €/m²
Soodsad äripinnad kesklinna serval
Готовый, год постройки 2005, гараж, лифт, возможность варианта с мебелью ...
Pinnad sobivad nii bürooks (seni Swedbank'i IT osakonna kontorina kasutuses olnud) ...
бюро…
5300 m²
34 450 € 6.50 €/m²
1. этаж, панельный дом, промышленное напряжение
Üürile anda erinavad äripinnad, suurusega 70 m² kuni 5000 m²! Anda üürile erineva ...
прои…
5000 m²
1 €
UUS ARENDUS!
Участок 19261, договор аренды, новый
Paindlikud lao-, tootmis- ja äripinnad Vesse piirkonnas – alates 6 €/m²Vesse piirkond – ...
бюро…
5000 m²
30 000 € 6 €/m²
10T Краны 5000m2 новое здание
Участок 8000, этаж 1/1, новый, год постройки 2023
Предлагаем в аренду или на продажу производственные помещения разной площади в новом ...
прои…
5000 m²
33 750 € 6.75 €/m²
Ehitus on alanud! Uued lao- ja tootmispinnad Tartu mnt suunal.
Участок 112400, этаж 1/2, новый, год постройки 2027
Ehitus on alanud! Arendatavas Rae Park logistika- ja kergetööstuspargis on üürile anda ...
скла…
5000 m²
30 000 € 6 €/m²
PATAREI MEREKINDLUS - VÄRAV UUTE VÕIMALUSTE JUURDE
Этаж 1/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Patarei Merekindluse valmimisega aastal 2027 avaneb Tallinn lõplikult merele ja ...
бюро
4946 m²
84 000 € 17 €/m²
Põrandaküttega tootmishoone koos tänapäevaste bürooruumidega
Частная собственность, готов
Kas otsite tootmisruumi, kus on madalad ülalpidamiskulud, kombinatsioon ...
скла…
4713.1 m²
199 000 € 42.2 €/m²
HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!
Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²
TOOTMISKOMPLEKS PÄRNU LINNAS!
Участок 3955, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1972, душ, ...
MÜÜA BÜROO- JA TOOTMISPINNADTegemist on 3-korruselise ...
бюро…
4425 m²
2 100 000 € 475 €/m²
Müüa rahavoo objekt Keilas + arendusvõimalus.
Участок 22933, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1999, тепловой ...
Müüa rahavoo objekt Keilas + samal kinnistul arenduspotentsiaaliga maa-ala, millele on ...
скла…
4411.8 m²
1 250 000 € 283 €/m²
Arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu
Участок 30256
Müüa väga hea asukohaga arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu Haapsalu kesklinnast 2 km ...
4385 m²
430 000 € 98.1 €/m²
Каменный дом, нуждается в обновлении, электричество, вода ...
торг…
4380 m²
670 000 € 153 €/m²
Kergtootmiseks ja laoks sobilikud ruumid Nehatu Logistikapargis.
Этаж 1/2, год постройки 2014
Üürile anda kvaliteetne lao- või tootmispind Nehatu Logistikapargis 2014. aastal ...
скла…
4312.4 m²
21 278 € 4.93 €/m²
Üürile anda laopind Nehatu logistikapargis
Участок 39673, этаж 2/1, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2014, душ, ...
не н�…
4312.4 m²
21 260 € 4.93 €/m²
Tootmine / kaubandus Lasnamäel
Участок 60730, в хорошем состоянии, бесплатная парковка ...
не н�…
4270 m²
26 474 € 6.20 €/m²
Uued kõrged tootmispinnad Iru Elektrijm. läheduses
Этаж 1/1, Интернет, электричество, эстакад, бесплатная парковка, центральный газ, видео ...
Iru, Vana-Narva mnt ja Peterburi mnt vahelisel alal välja kujunenud tööstuspiirkonda ...
скла…
4270 m²
29 463 € 6.90 €/m²
Kaasaegne lao- ja büroohoone Tänassilma Tehnopargis
Этаж 1/2, панельный дом, новый, год постройки 2025, газовое отопление, Интернет, ...
не н�…
4260 m²
25 347 € 5.95 €/m²
Участок 57638, частная собственность, электричество ...
Müüa Tartust paarikümne kilomeetri kaugusel asuvad kaks kõrvuti asetsevat kinnistut: ...
4230 m²
89 000 € 21 €/m²
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, год постройки 2021
Anname üürile erineva suurusega kaubanduspindasid 2021.aastal valminud keskuses. ...
торг…
4200 m²
58 800 € 14 €/m²
Mahukas laopind estakaadidega!
Этаж 1/1, душ, туалет и ванная по отдельности, вода, закрытый двор, отдельный вход, ...
скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²
MAHUKAS LAOPIND ESTAKAADIDEGA VABANEB JUBA JUUNIS!
Бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, отдельный вход, огорожен ...
Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 4133 m2 LAOPINDA, mis sobib ...
скла…
4133.5 m²
20 254 € 4.90 €/m²
1 ha kinnistu 4100m2 Tootmishoonega
Участок 11000, этаж 1/1, в хорошем состоянии, год постройки 2008, душ, газовое ...
Предлагаю в аренду современное производственное здание недалеко от Таллиннской окружной ...
торг…
4100 m²
27 675 € 6.75 €/m²
Производственное здание на продажу
Участок 12000, этаж 1/1, новый
Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...
бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²
Pottula tee
Участок 20312, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee
прои…
4073.3 m²
189 000 € 46.4 €/m²
Pottula tee 16
Участок 20312, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное напряжение, ...
Pottula tee 16
не н�…
4073.3 m²
1 000 € 0.25 €/m²
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский
Участок 20479, частная собственность
Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...
прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²
UUS STOCK-OFFICE , VALMIB 2027 MÄRTSIS
Готовый, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вход с улицы, отдельный ...
Anname Mäeküla 12 hoones üürile stock-office äripinna kogupinnaga 4045,9 m2, millest 440,4 m2 on mõeldud kontori-/esindusruumide ning 3605,5 m2 tootmis- ja/või laopinna jaoks. Hoone ümber on planeeritud ringliiklus ning hoone taga on piisavalt ruumi liikumiseks ka suurema kaubaautoga.Mäeküla 12 saab olema uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office ...
бюро…
4045.9 m²
28 321 € 7 €/m²
Tootmis-laohoonete kompleks Tartu linnast ca.15km
Участок 18187, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa laohoonete kompleks Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Lao-tootmishooneid ...
не н�…
4000 m²
365 000 € 91.3 €/m²
Hea nähtavusega äripind: kontor-ladu-tootmine
Готовый, новый
Uus esinduslik multifunktsionaalne äripind (kogu hoone) Tallinnas Lasnamäe linnaosas, ...
бюро…
3987.2 m²
31 898 € 8 €/m²
Nelja 10-tonnise kraanaga tootmispind Lool
Этаж 1/1, год постройки 2023
Üürile anda tootmis- ja/või laopind suurusega ca 3916,7 m² Lool aadressiga Ilunurme tee ...
скла…
3916.7 m²
27 417 € 7 €/m²
Tootmis- ja laokompleks Kiili vallas!
Участок 12927, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Kiili vallas heas logistilises asukohas on üürile tulnud mitmekülgne tootmis- ja ...
скла…
3871.7 m²
18 500 € 4.78 €/m²
PUHKEKESKUS PEIPSI KALDAL!
Участок 152900, этаж 1/1, готов, сауна, душ, промышленное напряжение, центральная вода, ...
ASUKOHT JA PAIKNEMINE Hinnatud puhkekeskus paikneb kahel kinnistul kokku kolmel ...
разм…
3853.3 m²
1 300 000 € 337 €/m²
Участок 11647, этаж 1/1, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1975, ...
Anda üürile lao ja tootmisruumid Pirita Kosel. Aiaga piiratud territooriumil ...
скла…
3800 m²
16 900 € 4.45 €/m²
SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS
Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...
IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...
бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²
Hoonel on olemas kasutusluba!
Участок 9446, готовый, в хорошем состоянии, душ, газовое отопление, кухня, Интернет, ...
Pakkuda logistiliselt väga heas asukohas suur tootmishoone kogu pindalaga ...
3790 m²
1 д назад
6 420 000 € 1 694 €/m²
Lepatriinu tee 2, Tänassilma äripark|Built-to-Suit
Участок 9945, этаж 1/2, договор аренды
Tänassilma Äripark – built-to-suit ärihoone Tallinna piiril. Ehitame Teie ettevõttele ...
бюро…
3689.5 m²
27 671 € 7.50 €/m²
Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!
Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...
прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²
Avarate võimalustega ajalooline hoone
Участок 8310, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnisvara Kohtla-Järve Järve linnaosas, aadressil Spordi tn 2. ...
не н�…
3594 m²
35 500 € 9.88 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.
Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...
3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100