Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 081
Показать карту
Описание
Цель

Madikse 1, Maardu, Harjumaa

Складской комплекс с хорошей видимостью

Участок 14619, каменный дом, газовое отопление, центральный газ ...

Предлагается в аренду бывший складской комплекс Puukeskus с отличной видимостью с ...

скла…
3506 m²
16 500 € 4.71 €/m²

Tallinna mnt 46f, Võru, Võrumaa

LAO JA TOOTMISHOONE LINAVABRIKU TERRITOORIUMIL

Участок 16720, этаж 1/1, год постройки 1982, Интернет, соседский дозор, видео охрана ...

Kõrgus 9m,Laius 24m,Pikkus kuni 144m,Tõstuksed ...

торг…
3500 m²
1 €

1 Ulvi, Mustvee vald, Jõgevamaa

Lao või tootmishooneks 2 eraldi kinnistut

Участок 9874, частная собственность, панельный дом, коробка без крыши, нуждается в ...

Müüa 2 kap remonti vajavat sigala löövi mis asuvad eraldi kinnistutelSobib ideaalselt ...

прои…
3464 m²
10 000 € 2.89 €/m²

Selja tee 5, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

TOOTMISPINNAD, KORRALIKUD OLME-JA KONTORIRUUMID

Участок 28150, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa Tootmismaa Pärnu Maakonnas, Sauga Alevikus!Avastage suurepärane võimalus ...

бюро…
3390.2 m²
1 290 000 € 381 €/m²

Linnamäe tee 6, Keila, Harjumaa

Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!

Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...

8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...

бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²

Lepatriinu põik 2, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

Участок 30633, этаж 1/2, готовый, новый, год постройки 2025, душ, газовое отопление, ...

SIRIN PARK TÄNASSILMA – MODERNSED ÄRIPINNAD SINU ETTEVÕTTELEKas otsid oma ettevõttele ...

бюро…
3347.5 m²
19 416 € 5.80 €/m²

Soorinna, Kuusalu vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Kuusalus arendusvõimalustega.

Участок 25537, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa rahavoo objekt Kuusalu vallas Soorinna külas + samal kinnistul ...

скла…
3337.5 m²
349 000 € 105 €/m²

Vilaski, Valga vald, Valgamaa

Участок 49900, год постройки 1970, Печное отопление, электрическое отопление, твёрдое ...

Kohtutäitur Anne Böckler avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike ...

не н�…
3286.7 m²
208 000 € 63.3 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Väga heas korras ladu - estakaad, küte, olmeruum

Этаж 1/1, обновлённый

Üürile anda väga heas korras, renoveeritud ladu vahetult Punase tänava ääres. - Ruum ...

скла…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Punane tn, Smuuli, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Küttega lao-tootmispind Kõrgus 9 m, estakaadiga

Этаж 1/1, готовый, обновлённый, душ, тепловой насос, вход с улицы, эстакад, отдельный ...

Pakkuda üürile värskelt renoveeritud laopinnad 3226.1m2 Lasnamäe alguses. Sobiks ...

торг…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase asukohaga ladu Lasnamäel

Участок 72434, этаж 1/1, в хорошем состоянии, тепловой насос, Интернет, отдельный вход, ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
3226.1 m²
16 130 € 5 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Anname üürile renoveeritud laoruum Punanesel tänaval Tallinnas.

Этаж 1/1, обновлённый, туалет и ванная по отдельности, центральная вода, вода, ...

Üürile anda Laopind Tallinnas Lasnamäe linnaosas Punase tänava ääres. Üüritavat pinda ...

скла…
3226.1 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Punane tn 42, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Прекрасное местоположение!

Участок 72434, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Сдаём в аренду реновированные складские помещения 33, 34 (склад 33 и склад 34) по ...

скла…
3226 m²
14 517 € 4.50 €/m²

Kalaranna tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROO

Этаж 2/4, новый, год постройки 1865, центральное отопление, Интернет, электричество, ...

EKSKLUSIIVNE MEREVAATEGA BÜROOPatarei Merekindluses saab kokku olema ligikaudu 32 000 ...

бюро
3219 m²
70 800 € 22 €/m²

Tartu mnt 80d, Fahle, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ettevõtte peakontor Fahles – 300+ töökohta, 3200m²

Участок 36000, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Kui teie ettevõte on kasvufaasis või planeerib järgmise 3–5 aasta jooksul laienemist, ...

бюро…
3200 m²
38 080 € 11.9 €/m²

Uus-Tatari tn 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus arendatav büroohoone.

Новый, год постройки 2025, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

2025 aasta lõpuks on valmimas Tallinna kesklinnas, Veerenni asumis, Uus-Tatari ja ...

бюро…
3200 m²
57 600 € 18 €/m²

Vana-Narva mnt 7a, Maardu, Harjumaa

Многофункциональное коммерческое здание!

Участок 6080, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1980, душ, ...

Продается многофункциональное коммерческое здание с отличным логистическим ...

бюро…
3121.7 m²
999 990 € 320 €/m²

Betooni 9, Veeriku, Tartu, Tartumaa

Каменный дом, готов, центральное отопление, тепловой насос, газовое отопление, Интернет, ...

бюро…
3120 m²
15 300 € 4.90 €/m²

Tuuleveski tn 8, 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...

прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²

Kalda tn 7c, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MAHUKAS ÄRIPIND VABANEB JUBA JUUNIS!

Этаж 1/5, каменный дом, бесплатная парковка, электричество, вход с улицы, эстакад, ...

Üürile anda mahukas laopind Kalda Ärikeskuses!Pakume 3100 m2 LAOPINDA, mis sobib ...

скла…
3100 m²
15 190 € 4.90 €/m²

3 Hoidla tee 2, Maardu, Harjumaa

Laopind Muuga sadama tollitsoonis - üür 1 EUR/m².

Этаж 1/1, готовый, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, эстакад, отдельный ...

Üürile anda Eesti suurimas kaubasadamas 3081 m² suurune lao- ja tootmispind.Muuga ...

торг…
3081 m²
3 081 € 1 €/m²

Rehepapi tee 35, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!

Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...

Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...

торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

Участок 23099, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja Varivere tee ...

бюро…
3052 m²
14 ч назад
17 091 € 5.60 €/m²

5 Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²

Turu 43, Ropka, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Väga hea nähtavusega asukohas! Tootmis-lao- ja büroopinnad!

Участок 6554, этаж 2/2, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное ...

Äriprojekt Tartu tuiksoonel, Turu tänaval! Tootmishoone koos büroo- ja ...

бюро…
3038 m²
17 000 € 5.60 €/m²

Priidu tee 2, Vaela, Kiili vald, Harjumaa

Priidu Äripark Kiilis

Участок 11137, этаж 1/2, год постройки 2027

Ehitame Sinu ettevõttele ärihoone Kiilis!Priidu Äripark laiub 16 hektari suurusel ...

торг…
3000 m²
19 500 € 6.50 €/m²

Kesk tee 42, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Uued laopinnad alates 5,6€/m²

Участок 21483, этаж 1/2, договор аренды, год постройки 2025 ...

Aaviku Äripark Rae vallas, Jüri aleviku kõrval, on loodud ettevõtetele, kes hindavad ...

скла…
3000 m²
16 800 € 5.60 €/m²

Vana-Narva mnt 28, Maardu, Harjumaa

VN28 Tehnopark, BUILD-TO-SUIT

Год постройки 2027

Ehitame Sinu ettevõttele lao- või tootmishoone!Vana-Narva mnt 28 Tehnopark laiub 16 ...

скла…
3000 m²
19 500 € 6.50 €/m²

Pähklimäe tee, Lehmja, Rae vald, Harjumaa

VAATA Park Rae – logistikakeskus Rae vallas

Участок 135000, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

PARK RAE – Üürile anda erineva suurusega ruumid (alates 3000 m² kuni ca 30 000 m²) Rae ...

скла…
3000 m²
18 000 € 6 €/m²

Madikse 4, Maardu, Harjumaa

Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...

Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...

скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Voore, Mustvee vald, Jõgevamaa

Kaasaegne noorloomalaut + 100 ha haritavat maad!

Участок 26220, готовый, обновлённый, электричество

Müügil tootmiskinnisvaraliselt ideaalse asukohaga kaasaegne noorloomalaut (EHR kood: ...

прои…
2988 m²
600 000 € 201 €/m²

Nuudi 20, Uusküla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!

Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...

Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...

не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%