3 Jõesaare tn 3, Väo Äripark, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 5933, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

НОВЫЙ БИЗНЕС-ПАРК ПРЯМО У ПЕРЕКРЁСТКА ВЯО!Смотрите также домашнюю страницу: vaoaripark.ee/ruЗДАНИЕ Коммерческое здание Jõesaare 3 — это новое двойное складское и производственное здание, расположенный непосредственно у перекрестка Вяо. Возводимое здание состоит из арендных площадей по типу stock-office, а именно складских, производственных и конторских помещений. Преимуществом концепции stock-office является возможность консолидировать ...

бюро…
1620.4 m²
12 801 € 7.90 €/m²

Akadeemia tee 33, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Fikseeritud kommunaalkulud, 24/7, tasuta parkimine

Этаж 3/4, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Suurepärane Äripind Heas Asukohas!Üürihinnale lisaanduvad aastaläbi fikseeritud ...

бюро…
18 m²
126 € 7 €/m²

1 Kiikri tn 2/1, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

РЕСТОРАН / ДЕТСКИЙ САД / ПЕКАРНЯ / МАГАЗИН

Участок 7058, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Продаётся светлое коммерческое помещение с большой террасой в доме с классом энергопотребления B!Помещение подходит для различных видов бизнеса (ресторан, детский сад, офис, магазин, игровая комната, пекарня, салон красоты и т.д.)ЛУЧШАЯ ЦЕНА! • Современная архитектура и качественные материалы• Отличное расположение – вблизи Кадриорга, моря и красивого прибрежного парка• Идеальное место для прогулок, пробежек или езды на велосипеде ...

бюро…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

1 Narva mnt 6, Sushi Plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПОПУЛЯРНОЕ МЕСТО - КРАСИВЫЙ ДИЗАЙН

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Предлагается в аренду дизайнерское и меблированное помещение для общепита на одной из ...

День клиента: L 23.05 12:00-14:00
торг…
220 m²
3 000 € 13.6 €/m²

1 Suur-Laagri 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...

Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...

не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²

1 Metsa tn 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...

Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...

бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²

Rakvere tn 87, Narva, Ida-Virumaa

Каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1974, душ, центральное отопление, ...

ПРОДАЁТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-САЛОН В НАРВЕ!Если вы давно искали помещение, куда можно ...

бюро…
68.9 m²
67 000 € 972 €/m²

Koplipere tee 5, Rae, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр

Этаж 1/2

Сдаётся в аренду современное и функциональное коммерческое помещение по адресу ...

скла…
422.1 m²
2 744 € 6.50 €/m²

Koplipere tee 5, Rae, Rae vald, Harjumaa

Этаж 1/2

Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...

скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²

Madara tn 31, Kesklinn, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Väga hea asukohaga äripind!

1. этаж, договор аренды, каменный дом, готовый, Интернет, центральная вода, гараж, ...

Anda rendile esimese korruse 13,5 m2 suurune äripind.Hinnale lisandub km ja üldkulud ...

бюро…
13.5 m²
100 € 7.41 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Üür sisaldab kõiki kommunaalkulusid!

Этаж 2/9, готовый, год постройки 2006, центральное отопление, Интернет, кондиционер, ...

Pakkuda üürile 11² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Forus Majas. Tegemist on hästi hooldatud ärihoonega, kus on loodud mugavad tingimused igapäevaseks tööks ning ruumid sobivad nii väikeettevõttele kui ka kasvufaasis tiimile.Forus Maja on tuntud oma kvaliteetse halduse, energiasäästlike tehnosüsteemide ja esindusliku välimuse poolest. Hoones on liftid, turvateenus ja esinduslik fuajee. Majas töötab toitlustusfirma, kus saab ...

бюро…
11 m²
250 € 22.7 €/m²

1 Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Pakkuda rendile terve korrus esinduslikus majas!

Участок 20464, этаж 5/9, год постройки 2006, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Pakume üürile avarate vaadetega valgusküllane ja hästi planeeritud büroopind kaasaegses Kadaka tee 63 ärihoones. Üüripind paikneb viiendal korrusel, tagades suurepärase loomuliku valguse läbi suurte panoraamakende ning avara vaate ümbruskonnale. Siin ei pea te jagama korrust kellegi teisega: kogu avar ja hästi toimiv kontorikeskkond on ainult teie ettevõtte käsutuses. Päikeseline vaade üle linna ja põrandad mis jutustavad värvidega – ...

бюро…
595 m²
4 999 € 8.40 €/m²

Valdeku tn 8a-1, Kesknõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Hubane nurgapind villa stiilis hoones!

Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Pakkuda müüa Kesknõmmel uue hoone I korrusel paiknev nurgapind.Väga hea sissepääsuga ...

бюро…
33.8 m²
139 000 € 4 112 €/m²

Kadaka tee 63/1, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Fikseeritud kommunaalkulud!

Участок 20464, этаж 2/9, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2006, ...

Pakkuda üürile 22m² suurune büroopind kaasaegses ja esinduslikus Kadaka tee 63 ...

бюро…
22 m²
400 € 18.2 €/m²

Tartu maantee 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vitriinakendega esimese korruse äripind Tallinna südalinnas

Этаж 1/5, движимая вещь, готов, городское отопление, общественный транспорт, центральная ...

Üürile anda suurepärase nähtavusega vitriinakendega esimese korruse äripind Tallinna ...

не н�…
60 m²
10 000 € 167 €/m²

K.E.von Baeri 2, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Äripind kesklinna ligidal !

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, газовое ...

Rendile on anda alates juunikuust äripind Tartu kesklinna ligiduses,K.E.von Baeri ...

обсл…
33.8 m²
490 € 14.5 €/m²

Tartu tn 23, Võru, Võrumaa

TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI SISUSTUS, RENDILEPINGUGA

Этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1992, центральное отопление, витрины, вход ...

MÜÜA VÕRU SÜDALINNAS TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI / LOUNGE / BAAR – VÕTMED KÄTTE LAHENDUS! ...

обсл…
240 m²
35 000 € 146 €/m²

Tartu tn 23, Võru, Võrumaa

ÖÖKLUBI / LOUNGE / BAAR VÕRU KESKLINNAS!

Этаж 1/3, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 1951, центральное ...

ÜÜRILE ANDA STIILSE INTERJÖÖRIGA ÖÖKLUBI / LOUNGE / BAAR VÕRU KESKLINNAS! Harukordne ...

обсл…
240 m²
650 € 2.71 €/m²
День клиента: T 26.05 14:00-15:00

1 Seminari 5, Võru, Võrumaa

ÄRIPIND VÕRU SÜDALINNAS

Этаж 1/2, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, электричество, вход ...

Ajaloolise hõnguga äripind südalinnas – Seminari 5Üürile anda stiilne ja omanäoline ...

День клиента: T 26.05 14:00-15:00
бюро…
35 m²
350 € 10 €/m²
День клиента: E 25.05 11:00-12:00

1 Adavere tuulik, Kalme, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Unikaalne maamärk Tallinn-Tartu maantee ääres!

Участок 9669, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки ...

Üürile anda erakordne ärikinnistu Jõgevamaal Adaveres, koos Eesti suurima ja ...

День клиента: E 25.05 11:00-12:00
торг…
633.4 m²
2 200 € 3.47 €/m²

Siduri tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПЕРВЫЕ ДВА МЕСЯЦА СО СКИДКОЙ 50%! БЕСПЛАТНАЯ ПАРКОВКА!

Этаж 2/5, панельный дом, туалет и ванная по отдельности, Интернет, мебель, кладовка, ...

Сдаётся в аренду помещение площадью 130 м² в центре Таллина, в бизнес-здании Veereni ...

бюро…
130 m²
890 € 6.85 €/m²

Riia mnt 73-3, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Riia mnt 73

обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²

Riia mnt 73-1, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Riia mnt 73

обсл…
29.8 m²
104 300 € 3 500 €/m²

Riia mnt 73-2, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Riia mnt 73

обсл…
40 m²
140 000 € 3 500 €/m²

Lastekodu 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas Lastekodu tänaval. Bürooruumid ...

бюро…
94.1 m²
230 000 € 2 444 €/m²

Lastekodu 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

*Kampaania!* Esimesed kaks kuud on üür 1 000 € / kuus. Alates kolmandast kuust on ...

бюро…
94.1 m²
1 000 € 10.6 €/m²

Terase tn 10--, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Каменный дом, обновлённый, душ, электрическое отопление, электричество, центральная ...

Сдаётся в аренду помещение cо своим отдельным входом. Помещения находятся в высоком ...

бюро…
27 m²
300 € 11.1 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Установка климата.

Этаж 4/6, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2005, центральное ...

Сдается помещение 44 м2 в коммерческом здании недалеко от Идакескуса. Помещение ...

бюро…
44 m²
400 € 9.09 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.

Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...

Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...

бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²

Merivälja tee 1, Pirita, Tallinn, Harjumaa

СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ СО СКИДКОЙ -20%

Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, центральное ...

Предлагается в аренду бизнес-площадь класса Б в районе Пирита на берегу Реки и в пешей ...

бюро…
23.7 m²
296 € 12.5 €/m²

Lastekodu tn 6a, Keldrimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind südalinnas.

Этаж 2/4, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1946, ...

KASUTUSOTSTARVE büroo, ateljeeASUKOHT JA PLANEERINGÄripind asub vaikses kesklinna ...

бюро
29 m²
247 € 8.52 €/m²

Vana-Tartu mnt 18, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Esimese korruse äripind Peetris.

Этаж 1/2, каменный дом, в хорошем состоянии, кухня, бесплатная парковка, кухонная ...

NullТолько для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту ...

не н�…
52.4 m²
393 € 7.50 €/m²

Tallinna mnt 61a, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Esinduslik ja valgusküllane äripind!

Участок 986, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, ...

Üürile anda modernne ja valgusküllane äripind aadressil Tallinna mnt 61a. Äripind asub ...

бюро…
54.6 m²
750 € 13.7 €/m²

Tallinna mnt 61a, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Esinduslik ja valgusküllane äripind!

бюро…
109.2 m²
1 200 € 11 €/m²

2 Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...

Продаётся эксклюзивное коммерческое помещение с высоким потенциалом в престижном районе ...

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

Sepa 19, Ropka tööstusrajoon, Tartu, Tartumaa

Офисное помещение «всё включено» с балконом!

Участок 8325, этаж 4/4, новый, год постройки 2019, плита с керамическим покрытием, ...

Офисное помещение в аренду на верхнем этаже здания с лифтом!В помещении есть отдельная ...

бюро
40.9 m²
838 € 20.5 €/m²

3 Tulbi tee 3, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

НОВОЕ ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 21444, этаж 1/2, частная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...

О зданииTulbi Ärimaja — это новый современный многофункциональный бизнес-центр в Виймси, предназначенный для компаний, которые ценят качественную рабочую среду, удобное расположение и гибкие планировочные решения.В одном крыле здания уже расположились Padelstar и 24/7 Fitness. Второе крыло спроектировано по концепции stock-office, что позволяет объединить все ключевые функции бизнеса — производство, склад, офис и шоурум — под одной ...

бюро…
670.1 m²
6 031 € 9 €/m²

2 Tulbi tee 3, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Новый бизнес-центр в Виймси — Tulbi Ärimaja!

О зданииTulbi Ärimaja — это новый современный многофункциональный бизнес-центр в Виймси, предназначенный для компаний, которые ценят качественную рабочую среду, удобную локацию и гибкие планировочные решения.В одном крыле здания уже расположились Padelstar и 24/7 Fitness. Второе крыло спроектировано по концепции stock-office, что позволяет объединить производство, склад, офис и шоурум под одной крышей, оптимизируя логистику, время и ...

бюро…
1702.4 m²
15 322 € 9 €/m²

2 Telliskivi 24, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

UUS ÄRIPIND KESKLINNA PIIRIL MÖÖBLIMAJA LÄHEDAL

Этаж 2/2, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, душ, газовое отопление, ...

Anname üürile eraldi sissepääsuga äripinna otse kesklinna piiril Põhja-Tallinna tuiksoonel, Mööblimaja ja Telliskivi Loomelinnaku lähedal. Ruumid paiknevad hoone tänavapoolses tiivas kolmel tasapinnal, omades eraldi sissepääsu I korruselt. Äripind sobib kasutamiseks kaubandus- / teeninduspinnana, büroona, samuti ka stuudiona, ateljeena või muul otstarbel. Rekonstrueerimise käigus on võimalik arvestada kliendi soovidega ja luua koostöös ...

бюро…
180.9 m²
1 538 € 8.50 €/m²

3 Mahtra tn 46, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRI TERVE KORRUS UUES ÄRIHOONES!

Участок 2105, электричество, витрины, вход с улицы, отдельный вход ...

Anname Mahtra 46 kinnistule ehitatavas uues ärihoones üürile terve 384 m2 korruse. Olemasolevat projekti on võimalik teie vajaduste järgi kohandada - saab ehitada nii bürooks, kaubandus- kui teeninduspinnaks, planeerida teie äri vajadustele vastava ruumilahenduse. Võta minuga ühendust ja planeerime koos!Parkimiskohad hoonega samal kinnistul, lisaks naaberkinnistul ning lähedalasuvas parkimismajas. Asukoht Lasnamäe elava liiklusega ...

бюро…
384 m²
4 224 € 11 €/m²

3 Mustjõe tn 39, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

UUS ÄRIHOONE LAKI KVARTALIS - EHITUS TÄIES HOOS!

Этаж 1/2, готовый, новый, душ, вентиляция, отдельный вход, бесплатная парковка, паркет, ...

Anname üürile äripinna multifunktsionaalses ärihoones Mustjõe 39, mis paikneb Laki ärikvartalis. Äripind koosneb 1. korrusel asuvast laost 232 m2 ja teisel korrusel asuvast büroost 84 m2.Mustjõe 39a hoone ehitus on täies hoos ja hoone valmib 2026. aasta septembris. Hetkeseisuga on võimalik vajadusel üüripindu ühendada või teha planeeringus muid muudatusi.Meie ärihoonete portfelli (Favorte Stock) keskmine kõrvalkulude suurus 2025. aasta ...

бюро…
316 m²
3 318 € 10.5 €/m²

Laki 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Mugav kontor uues büroohoones

Этаж 2/2, в хорошем состоянии

Anname üürile kabineti Laki 6 büroohoones. Ruumi aknad avanevad maja ette, ligipääs ...

бюро
32.6 m²
370 € 11.4 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%