Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Väike tn 8, Võru, Võrumaa (Забронировано)

RENOVEERIMIST VAJAV MAJA KESKLINNA LÄHEDAL

2 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1978, участок 610, душ, бойлер, Печное ...

Heas asukohas, Väiksel tänaval ootab uut omanikku 1978. aastal ehitatud maja, mille ...

6
160 m²
55 000 € 344 €/m²

22, Laitse, Saue vald, Harjumaa

ILUS PRIVAATNE AED JA RAHULIK ASUKOHT!

1 этажей, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1985, жилищная ...

Müüa hubane 1985. aastal ehitatud suvila Laitses, vaiksel ja rohelisel tänaval, kus ...

2
41.5 m²
2 д назад
55 000 € 1 325 €/m²

1 75, Eipri, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA SUURE KRUNDIGA TALUKOHT!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa talu kompleks, mis on kunagi olnud suure pere kasutuses, pakub palju ruumi ja paindlikke võimalusi elamiseks. Enamjaolt on majas elatud aastaringselt. Küttesüsteem on lahendatud ahiküttega. Köögis puuküttega pliit koos soojamüüriga. Tegemist on puitmajaga, mille katus on plekist. Kanalisatsioon on lokaalne ja vesi tuleb puurkaevust. MAJA- 6 tuba- Köök– puupliit toidu valmistamisek- Sauna valmidus, WC, tuššPõrandad on osaliselt ...

6
152.5 m²
54 900 € 360 €/m²

Kellu vkt, Illi, Nõo vald, Tartumaa

Suvila oma tünnisauna ja kümblustünniga!

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

1
40.4 m²
54 900 € 1 359 €/m²

Kuremäe, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Приходите на просмотр и смело делайте своё предлож

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Продаётся участок Väikevälja в живописной деревне Куремяэ, площадью 1,60 га, включая ...

3
79.6 m²
54 000 € 678 €/m²

Kärla-Kulli, Saaremaa vald, Saaremaa

Elektriliitumine olemas, Kuressaare ~15 min

Продаётся участок Oja talu в деревне Кырккюла, на острове Сааремаа!ЗАСТРОЙКАНа участке ...

3
48.9 m²
53 900 € 1 102 €/m²

Õuna, Kudruküla, Narva-Jõesuu, Ida-Virumaa

Продается дача недалеко от моря. От собственника!

2 этажей, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1993, участок 555, ...

Продается замечательная дача, недалеко от моря, напрямую от владельца. Место ...

4
78 m²
53 000 € 679 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%