Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 002
Показать карту

1 Järvesalu tee 4, Peetri, Rae vald, Harjumaa

UUS PAKKUMINE! VERTIKAALNE MAAKÜTE!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

WWW.JÄRVESALU.EE - UUS A-ENERGIAKLASSI ERAMU PEETRI SÜDAMES! HOONELE ON VÄLJASTATUD KASUTUSLUBA! ELAMU ON VALMIS! HOONE JA ARHITEKTUURArhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi eramu lahenduses on arvestatud krundi orientatsiooniga ilmakaarte suhtes. Elamu on paigutatud edelasse jäävast tänavast kaugemale, et jätta maja ette õhtupäikesele avatud eesaed. Hoone on kavandatud L-kujulisena, elamuosa on krundi tagaosas ja ...

6
267.2 m²
1 160 000 € 4 341 €/m²

1 Paju tn 5, Pirita, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Tõeline Pirita pärl - suur ja privaatne kinnistu Maarjamäel!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1945, ...

Müügile on tulnud midagi tõeliselt unikaalselt - suure ja privaatse kinnistuga eramu Maarjamäel, Pirita kõige hinnatumas piirkonnas - miljööväärtuslikul Paju tänaval. KINNISTU Tegemist on harukordse võimalusega soetada eramu, mis koosneb kahest (2406m2 ja 1198 m2) suurusest kinnistust moodustades kokku ühe funktsionaalse maa-ala suurusega 3604 m2. Tegemist on täielikult eraldiseisvate 100% elamumaa sihtotstarbega kinnistutega ja ...

8
331.9 m²
1 150 000 € 3 465 €/m²

1 Vana-Rannamõisa tee 37, Vismeistri, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Exclusive home on the banks of the Tiskre stream

3 этажей, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2026, участок ...

There are places that can no longer be created in today’s world. Places where home and ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
7
242 m²
1 150 000 € 4 752 €/m²

Merihobu tee 10, Meremõisa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Современный дом со SPA-комплексом в приватном жилом районе!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2016, участок ...

Продаётся роскошный меблированный дом в тихом посёлке Меремойза. Дом расположен в ...

4
400 m²
999 000 € 2 498 €/m²

1 Uuepere tänav 5, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННЫЙ И СТИЛЬНЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ НА ПРОДАЖУ В КАКУМЯЭЛ

В хорошем состоянии, год постройки 2012, участок 1313, плита с керамическим покрытием, ...

ВЫСОКОКАЧЕСТВЕННЫЙ И СТИЛЬНЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ НА ПРОДАЖУ В КАКУМЯЭЛЕ!Очень качественный и ...

День клиента: СЕГОДНЯ 11:00-11:30
5
303.5 m²
999 000 € 3 292 €/m²

Puisniidu tee 31, Tiskre, Harku vald, Harjumaa

Светлый роскошный дом с низкими расходами

2 этажей, готов, год постройки 2021, участок 2241, электрическая плита, площадь кухни ...

Дом расположен в тихом, зелёном и уютном районе Alasniidu — идеальное место для ...

6
252.8 m²
990 000 € 3 916 €/m²

Pihlametsa tee 7, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Дом, объединенный покоем, близостью к морю и неподвластной време

Частная собственность, монолитный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, участок ...

Красивый и просторный отдельно стоящий дом в Меривяля, спроектированный одним из самых ...

4
391.5 m²
7 ч назад
980 000 € 2 503 €/m²

1 Pärtli tee 29a, Suurupi, Harku vald, Harjumaa

LUMMAV MEREVAADE | EKSKLUSIIVNE MAJAKA KINNISTU

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, жилищная площадь ...

Kaunis ja eksklusiivne kodu mereäärses Suurupi külas. Merevaatega pangapealne kinnistu pakub lummavaid vaateid ning on ajaloolise taustaga, eriline elupaik.Müüakse tuletorni kõrval asetsevat elumaja, koos kolme abihoonega. Kogu kompleksi hooned on täielikult renoveeritud. Ka abihooned on mugavustega väikesed elumajad.Müüdava vara koosseisu kuulub:ELUMAJA (elupind 155,5 m²)Elumaja koosseisu kuulub veranda 12,5m², elutuba 66,4m², 2 ...

6
226.2 m²
950 000 € 4 200 €/m²

1 Kohalamõisa, Kohala Mõis, Kohala, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

ИСТОРИЧЕСКАЯ УСАДЬБА КОХАЛА!

3 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается исторический усадебный комплекс Кохала, расположенный в волости Раквере, который является значимым местом отдыха и туризма в Ляэне-Вирумаа.Разнообразные залы усадьбы и окружающая природа позволяют организовать встречи на десять человек, а также пикник с двумя сотнями участников в усадебном парке. В усадьбе находится отель (13 номеров с дополнительными спальными местами могут вместить до 40 человек), по запросу возможно ...

22
2326 m²
950 000 € 408 €/m²

Männimetsa tee 23, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ХОРОШО РАСПОЛОЖЕННЫЙ СТИЛЬНЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ В ДЕРЕВНЕ L

В хорошем состоянии, год постройки 2019, участок 1564, душ, сауна, ванная, отопление ...

ПРОДАЕТСЯ СТИЛЬНЫЙ КАМЕННЫЙ ДОМ В ДЕРЕВНЕ ОЗЕРКИ!Продается очень качественный и ...

4
239.2 m²
899 900 € 3 762 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%