Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 003
Показать карту

1 Valguse, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Nõmme mändide all asuv ruumikas perekodu!

3 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Võimalus pakkuda vahetust Nõmmel, Tabasalus või Kakumäel asuva kuni 180 m2 suuruse eramaja vastu.Müüa suurepärase asukohaga perekodu Nõmme mändide all. Tegemist on 90ndatel ehitatud puitmajaga, mis on kaetud kiviplaadiga. Poolkeldrikorrus betoon. Maja koosseisu kuulub:0 korrus - tuba/sauna eesruum, pesuruum koos mullivanniga, aurusaun, tualett, tehnoruum ja panipaiga ruumid.I korrus - elutuba pääsuga terrassile, köök, esik, tualett.I ...

6
274.6 m²
545 000 € 1 985 €/m²

Otsa tn, Liikva, Harku vald, Harjumaa

Двойной дом - каждый дом площадью 180 кв.м.

20 этажей, панельный дом, год постройки 2014, участок 3940, отопление пола, тепловой ...

Этот дом не достроен — внутри требуется всё необходимое (ванные комнаты, кухня, ...

6
352 m²
270 000 € 767 €/m²

Puisniidu tee 31, Tiskre, Harku vald, Harjumaa

Светлый роскошный дом с низкими расходами

2 этажей, готов, год постройки 2021, участок 2241, электрическая плита, площадь кухни ...

Дом расположен в тихом, зелёном и уютном районе Alasniidu — идеальное место для ...

6
252.8 m²
990 000 € 3 916 €/m²

Tuulepesa tee 6, Pringi, Viimsi vald, Harjumaa

Unikaalne maja Viimsis

2 этажей, деревянный дом, участок 1491, гараж, бесплатная парковка, соседи рядом, ...

MAJA:Üürile anda unikaalse eriprojekti järgi valminud 6-toaline eramu Viimsi hinnatud ...

6
190 m²
2 200 € 11.6 €/m²

Tombu, Vao, Järva vald, Järvamaa

Просторная и приватная недвижимость

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, участок 6278, Печное отопление, ...

Уютный сельский дом в деревне Вао, в 3 км от Коэру Недвижимость расположена в ...

6
104.2 m²
69 000 € 662 €/m²

Sarra tn. 16, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Продаётся современный каменный дом с бассейном

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2006, участок 2974, ...

Продаётся современный каменный дом с бассейном и отдельным домом для отдыха в ...

6
232.6 m²
890 000 € 3 826 €/m²

Meresiiliku tee 3, Põhja, Kuusalu vald, Harjumaa

Уютный бревенчатый дом в живописном и уединённом месте!

2 этажей, бревенчатый дом, новый, год постройки 2013, участок 2600, электрическая плита, ...

Продаётся стильный бревенчатый дом, полностью построенный из натуральных и экологичных ...

6
160.9 m²
345 000 € 2 144 €/m²

1 Järvesalu tee 4, Peetri, Rae vald, Harjumaa

UUS PAKKUMINE! VERTIKAALNE MAAKÜTE!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

WWW.JÄRVESALU.EE - UUS A-ENERGIAKLASSI ERAMU PEETRI SÜDAMES! HOONELE ON VÄLJASTATUD KASUTUSLUBA! ELAMU ON VALMIS! HOONE JA ARHITEKTUURArhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi eramu lahenduses on arvestatud krundi orientatsiooniga ilmakaarte suhtes. Elamu on paigutatud edelasse jäävast tänavast kaugemale, et jätta maja ette õhtupäikesele avatud eesaed. Hoone on kavandatud L-kujulisena, elamuosa on krundi tagaosas ja ...

6
267.2 m²
1 160 000 € 4 341 €/m²

Kopliranna tn 19a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Береговая линия в 30 метрах,на пляж со двора!

3 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, год ...

Уникальный дом на берегу моря на пляже Штруми - с великолепным видом на море и закат! ...

6
157 m²
539 900 € 3 439 €/m²

1 Daalia tee 9, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Müüa kaunis maja perele

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa ilus maja Viimsis. Olemas on kasutusluba.Majas on värskelt renoveeritud vannitoad, rõdu, aed, spa osa ja magamistoad.Tegemist on suure peremajaga, mis on 280 m² suur, millest eluruumid on 195 m². Kinnistu on 1452 m² ja on kaetud ilusa kõrghaljastusega. Maja läbis 2,5 aastat tagasi värskenduskuuri, kus sai siseseintele uued värvid, uued tapeedid ja värskendati põrandaid. Loomulikult uueks sai enamus mööbel ja tehnika.Maja ...

6
280.1 m²
550 000 € 1 964 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%