Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Metsla, Viljandi vald, Viljandimaa

Историческая усадьба Турва-загородный комплекс

2 этажей, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в обновлении, ...

ПРОДАЁТСЯ уникальное место с историей — усадьба Турва, бывший царский конный комплекс, ...

6
200 m²
79 000 € 395 €/m²

Padapargi, Pada-Aruküla, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

The Schilling family house in Pada, Estonia

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1800, ...

В рамках эксклюзивной продажи открывается уникальная возможность приобрести крупнейшую ...

6
490 m²
385 000 € 786 €/m²

Merepiiga tee 24, Tabasalu, Rannamõisa, Harku vald, Harjumaa (Забронировано)

Дом у моря, очень ценный участок земли

2 этажей, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2014, ...

Продается аккуратый 6-комнатный дом-дача в престижном районе Мерепиига на берегу моря. ...

6
220 m²
289 000 € 1 314 €/m²

1 Udu tn 6, Laagri, Saue vald, Harjumaa

RAHULIKU ASUKOHAGA MAJA KOOS GARAAŽIGA!

4 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1998, ...

Müüa väga heas seisukorras hubane paarismaja Laagri alevikus. Tegemist on küll paarismajaga aga oma olemuselt rohkem eramaja omadustega. 1998 aastal ehitatud kivimaja on planeeringult läbi nelja korruse. Maja koosseisu kuulub 6 tuba millele lisanduvad ruumid alumisel korrusel. Maja üldpind 219,2 m2 millele lisandub garaaž 33,3 m2.Alumisel korrusel asub sauna eesruum koos kaminaga, pesuruum, saun, tualett, üks läbikäidav ruum ning ...

6
219.2 m²
1 д назад
399 000 € 1 820 €/m²

1 Tammetõru tn 33, Saue linn, Saue vald, Harjumaa

Müüa hea, avara planeeringuga, 6-toaline eramu

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1995, ...

Müüa hea, avara planeeringuga, 6-toaline eramu, vaiksel tänaval Sauel. Maja lähedal olemas mets ja rohelus. Krundi suurus on 600 m2.Eramu ümbrust kaunistab lopsakas loodus ja hästi valitud kultuurtaimed ning suurepärase meeleolu loob kogu tervik.Maja üldpind on 332,2 m2. Tegemist on kivimajaga ning paigaldatud plekkkatus. Eramule on paigaldatud pakettaknad. Küttesüsteemiks on õhksoojuspumbad ja kaks kaminat. Vesi ja kanalisatsioon on ...

6
332.2 m²
299 900 € 903 €/m²

4 Kannustiiva tn 13, Teletorn, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Riigimets, tupiktänav, vaikus ja rahu.

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2011, ...

Pakkuda müüa vaiksel tupiktänaval väga hästi ehitatud ja hoitud kapitaalne eramu koos lummava aiaga.Kodu olnud vaid ühe pere kasutuses!Elamise teeb privaatseks kinnistu taga paiknev 73216.0m² metsaga kaetud Lepiku tee 20, mis on riigiomandis.I korrus* elutuba/köök* kinniehitatud aastaringseks kasutuseks mõeldud terrass 53m² (II elutuba)* basseiniruum* saun* WC* panipaik* esik* kahe auto garaaž 40m²* soojasõlmII korrus* vannituba (dush, ...

6
333 m²
2 д назад
760 000 € 2 282 €/m²

Kalda tn 9, Konju, Konju, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Продаётся просторный и ухоженный двухэтажный дом!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2012, ...

Просторный и качественный дом в живописной деревне Konju küla – идеальное место для ...

6
3675 m²
295 000 € 80.3 €/m²

Sirle, Lestima, Märjamaa vald, Raplamaa

Красивое место для жизни! Отличное предложение!

2 этажей, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Это идеальный выбор для тех, кто хочет жить в тихом месте на природе и вдали от города, ...

6
134.9 m²
90 000 € 667 €/m²

1 Kurekannuse tee 17, Randvere, Viimsi vald, Harjumaa

UUS PAKKUMINE! Väga privaatse ja suure kinnistuga eramu.

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1994, ...

Müügile on tulnud ruumikas ja privaatse paiknemisega eramu koos kõrvalkinnistuga Viimsi kõrgelt hinnatud elukeskkonnas – Randveres. Selle kinnistu ja privaatsusega lihtsalt peab ise tutvuma, sest tegu on harvaesineva võimalusega – müüdava kinnisvara koosseisu kuulub ka kõrvalkinnistu (2246 m², katastritunnus 89001:010:3608), mis tagab erakordse privaatsuse ja avaruse. Eramu valmis 1994. aastal, kasutusluba on taotletud 2012 ...

6
333.1 m²
750 000 € 2 252 €/m²

Kadaka tee, Ilmandu, Harku vald, Harjumaa

Дом, где каждый день ощущается как отдых на роскошном курорте.

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...

Приглашаем вас познакомиться с частным домом, где вид на море, приватность и ...

6
279 m²
798 000 € 2 860 €/m²

1 Järvesalu tee 2, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MAJA ON VALMIS! VERTIKAALNE MAAKÜTE!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...

WWW.JARVESALU.EE - UUS A-ENERGIAKLASSI ERAMU PEETRI SÜDAMES!HOONE JA ARHITEKTUURArhitekt Pille Nageli poolt projekteeritud A-energiaklassi eramu lahenduses on arvestatud krundi orientatsiooniga ilmakaarte suhtes. Elamu on paigutatud kinnistu idaossa ning sissepääsud on kavandatud Kodu tee poolt. Hoone kahekorruseline eluruumide maht joondub Järvesalu tee hoonetega samasuunaliselt, jättes peamised fassaadid ja suured aknapinnad lõuna ...

6
269.4 m²
1 190 000 € 4 417 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%