Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 004
Показать карту

Kaabli tee 6, Vääna-Jõesuu, Harku vald, Harjumaa

Anda üürile armas suvila!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки 1977, участок 965, ...

See kuulutus on just sulle, kui sa otsid kohta, kuhu linnakära eest põgeneda. Üüri ...

2
57.5 m²
650 € 11.3 €/m²

22, Laitse, Saue vald, Harjumaa

ILUS PRIVAATNE AED JA RAHULIK ASUKOHT!

1 этажей, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1985, жилищная ...

Müüa hubane 1985. aastal ehitatud suvila Laitses, vaiksel ja rohelisel tänaval, kus ...

2
41.5 m²
2 д назад
55 000 € 1 325 €/m²

Mesilase tn 15, Narva, Ida-Virumaa

Дачный участок на берегу реки Narova!

1 этажей, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продаётся дачный участок на берегу реки Narova!Редкая возможность приобрести участок с ...

2
30 m²
52 000 € 1 733 €/m²

1 Lõokese tee 26, Keila-joa, Keila-Joa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

РЯДОМ С ВОДОПАДОМ КЕЙЛА-ЙОА!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается ухоженная дача в пешей доступности от водопада Кейла Йоа и реки Кейла.На ...

День клиента: L 23.05 14:00-16:30
2
53.6 m²
99 995 € 1 866 €/m²

Aretaja vkt, Ahtme, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

УЮТНЫЙ ДАЧНЫЙ ДОМ, ОКРУЖЁННЫЙ ПРИРОДОЙ!

1 этажей, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1998, жилищная площадь 22.4 ...

Ухоженный дачный участок с уютным домиком рядом с городом.Продаётся дачный участок с ...

2
22.4 m²
20 500 € 915 €/m²

1 Vabarna tee 47a, Pirita/ Mähe, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Müüa 2-toaline maja+külalistemaja Mähel!

1 этажей, обновлённый, год постройки 1976, жилищная площадь 40 m², участок 734, дровяная ...

VÕTA JULGESTI ÜHENDUST, TULE TUTVUMA JA TEE OMAPOOLNE PAKKUMINE!KINNISTUKinnistul paikneb ühekorruseline puitmaja koos terrassiga, külalistemaja, garaaž, puude varjualune ja salvkaev. Krunt on piiratud aiaga, ning siin kasvab viljapuid, marjapõõsaid ja ilutaimi. Kinnistul on tsentraalne vee- ja kanalisatsiooniühendus. Lisaks asub krundil salvkaev, mida on mugav kasutada kastmiseks.Olemas on elektriliitumine võimsusega ...

2
60 m²
210 000 € 3 500 €/m²

Eesnurga, Pusku, Haapsalu, Läänemaa

ХУТОР С ЛЕСОМ В КРАСИВОМ МЕСТЕ ВОЗЛЕ МОРЯ

2 этажей, частная собственность, бревенчатый дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

Уважаемый клиент, для тех, кто любит море, но не хочет находиться постоянно под властью ...

2
32.3 m²
205 000 € 6 347 €/m²

Saare, Pauastvere, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Загородный дом рядом с Пылтсамаа, напрямую от владельца

Бревенчатый дом, нуждается в обновлении, год постройки 1939, участок 5617, камин, ...

Продаётся участок у шоссе Пылтсамаа-Йыгева (в 3 км от Пылтсамаа), на котором расположен ...

2
112.4 m²
42 900 € 382 €/m²

1 Välgi 22, Välgi, Peipsiääre vald, Tartumaa

SUVE KAMPAANIA! Suvekodu Välgi külas ootab Sind!

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

PAKKUMINE KEHTIB KUNI 30.05! ERIHIND 19 900 eur!Armas suvekodu looduskaunis Välgi külas – ideaalne paik oma kätega loomiseksPeipsiääre valla rahulikus ja rohelusesse uppuvas Välgi külas ootab uut hoolivat pererahvast üks ehe ja potentsiaalikas suvekodu. See on koht, kus linnakära kaob, aeg võtab rahulikuma rütmi ning suved mööduvad grillilõhnade, saunaõhtute ja tiigikohina saatel. Enne täielikku nautimist saab uus omanik anda majale ...

2
56.8 m²
19 900 € 350 €/m²

1 Tammetalu tn 20, Luige, Kiili vald, Harjumaa

AASTARINGNE|SISUSTATUD|SAUN|TIIK|EHITUSVÕIMALUSEGA

2 этажей, бревенчатый дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, жилищная ...

Müüa 2003. aastal ehitatud hubane palkmaja Luigel, Kiili vallas. Aukoht on looduskaunis ning vaikne, kust on tagatud ka mugav ja kiire ühendus Tallinna kesklinnaga.MAJA|KINNISTUKinnistu - 1452m² . Müüa looduskaunis ja privaatne kinnistu koos palkmajaga. Kahekorruseline saunamaja (elamispind 44,3 m²) on heas seisukorras ning võimaldab aastaringset elamist. Hoones on toimiv saun, terrass, elutuba, köök, magamistuba ja panipaigad. Krunt ...

2
44.3 m²
199 999 € 4 515 €/m²

Pääsukese tänav 8, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

МИЛЫЙ ДОМИК НА ПРОДАЖУ В ПАЛДИСКИ!

Частная собственность, каркасный дом, в среднем состоянии, год постройки 2005, участок ...

МИЛЫЙ ДОМИК НА ПРОДАЖУ В ПАЛДИСКИ!Продаю милый маленький домик в Палдиски.Идеальный ...

2
58.6 m²
72 500 € 1 237 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%