Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 005
Показать карту

1 Männituka tee 3, Valkla, Kuusalu vald, Harjumaa

Ellu viidud unistus – elada varbad meres ja jahisadama lähedal

Частная собственность, участок 16816, электричество, вода, meri 1 m ...

Ellu viidud unistus – elada varbad meres, jahisadama lähedal ja puhtas looduses Müüa 1,6 ha suurune kinnistu Valkla liivarannal imeilusa looduse keskel. Kinnistule on detailplaneeringu kohaselt võimalik ehitada kuni kaks hoonet (eluhoone ja abihoone) suurim hoonete ehitisealune pind kuni 360 m². •KINNISTU• Privaatsuse ja eraldatuse tagamiseks on mere poolsele küljele rajatud horisontaalse latiga puitpiire. Kinnistu maapinna ...

6
158.5 m²
595 000 € 3 754 €/m²

1 Viigi tn 6/2, Kohila alev, Aandu, Kohila vald, Raplamaa

VALMIS 5-TOALISED KODUD KOHILAS, A-ENERGIAKLASS

2 этажей, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2024, ванная, ...

На продажу поступили уникальные 5-комнатные рядные дома энергетического класса А посреди зелени, сдача которых будет проведена весной 2025 года. •ДОМ• Дома построены из полностью забетонированных бетонных камней, а мезонин и крыша из бетонных панелей. Это обеспечивает лучшую звукоизоляцию между этажами и соседями. Ширина пола между этажами около 23 см, ширина бетонной стены между соседями - 24 см. На крыше рядного дома будет ...

5
105.4 m²
305 220 € 2 896 €/m²

Valtsi tn, Lagedi, Rae vald, Harjumaa

Containex minimaja, suvila, soojak

1 этажей, новый, год постройки 2024, жилищная площадь 14 m² ...

Sul on kõrini ehitaja tühjadest lubadustest?Kui Ants haamri ja naeltega kohale jõudis ...

1
14 m²
4 990 € 356 €/m²

1 Kalevi tn 23a, Viljandi, Viljandimaa

Investeerimisvõimalus – üürimaja tootlusega 20%

1 этажей, частная собственность, деревянный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa varasemalt ühiselamuna kasutusel olnud üürimaja Viljandis, mis on läbinud olulised renoveerimistööd – 12 üüritoal on oma WC, duširuum ja kööginurk.Majas on hetkel 9 üürnikku ja 6 tuba on kohe väljaüürimiseks valmis.Planeeringut veidi muutes on võimalik lisada veel 2 üüriühikut (planeering lisas). Tootluspotentsiaal:Hetkeseisuga tootlus u 12%Kõikide üüripindade täitumisel kuni 20% aastane tootlusHinnatud investeerimiskinnisvara ...

15
402.8 m²
249 000 € 618 €/m²

Kibuvitsa tn, Narva, Ida-Virumaa

Двухэтажная дача с кондиционером, камином и сауной

2 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся дача с сауной в садоводстве Рябинка.Дом двухэтажный. На первом этаже ...

4
51.7 m²
19 000 € 368 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%