Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 082
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Hea investeerimisobjekt büroo
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Hea investeerimisobjekt. Müüa büroopind 2007 valminud ärihoones. Äripind on jagatud ...
бюро
184 m²
228 300 € 1 241 €/m²
Adavere Tuulik – ideaalne äriks ja investeeringuks
Участок 9669, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa ainulaadne ärikinnistu Jõgeva maakonnas Adaveres koos Eesti suurima tuulikuga – ...
633.4 m²
229 000 € 362 €/m²
Мы продаем по НОВОЙ ЦЕНЕ одно просторное производственное здание
Участок 7515, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1966, ...
Мы продаем большое производственное здание в хорошем состоянии в деревне Ору в ...
прои…
1387.7 m²
229 000 € 165 €/m²
Hoonestatud ärimaa - hea ligipääs - tihe liiklus
Участок 14993, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, видео охрана ...
Unikaalne pakkumine - siin saad oma äri kasvatada järk-järgult. Võimalik koheselt ...
скла…
424 m²
229 900 € 542 €/m²
Uued äripinnad südalinnas Rüütli tänaval!
Этаж -1/4, каменный дом, новый
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
115.6 m²
229 900 € 1 989 €/m²
Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas Lastekodu tänaval. Bürooruumid ...
бюро…
94.1 m²
230 000 € 2 444 €/m²
Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!
Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²
Äripind / restoran suure käidavusega asukohas!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
ÄRIPIND Äripind asub hoone esimesel korrusel ning on suurte vitriinakende ja hubase ...
обсл…
235 m²
232 000 € 987 €/m²
ELA JA TEE ÄRI!
Участок 3024, этаж 2/22, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...
Al Mare Torn - uus äripindadega 22-korruseline korterelamu.Haabersti linnaosa kõrgeim ...
бюро…
67.8 m²
233 800 € 3 448 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
1403 EUROT KUUS ÜÜRITULU! SUPER ASUKOHT!
Участок 5423, этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1881, газовое ...
UUS PAKKUMINE! Kliendipäev ainult eelregistreerimisega! Privaatne korruse osa moodustav äripind 1881. aastal valminud paekivihoones! Lukustatava klaasuksega eraldatud koridorist. Äripinnal on üürnikud, kes tagavad stabiilse rahavoo. Pinna neljast ruumist on 3 välja üüritud. Kokku 01.11.2025 seisuga: Üür 1403 EUR + kommunaalid + 20 EUR Põrandaplaan kuulutuses MAJA 4-kordne kivihoone on korterelamu ja büroohoone, ...
не н�…
186.4 m²
234 900 € 1 260 €/m²
Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...
*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 28.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...
бюро…
51.1 m²
235 000 € 4 599 €/m²
ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...
Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...
бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²
ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!
бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²
ÄRIHOONE - KAUBANDUS, TOOTMINE, TEENINDUS, LADU ..
Участок 3576, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1966, ...
MÜÜA ÄRIHOONE PÕLTSAMAA KESKLINNAS. KINNISTU PINDALA ON 3576 m2. EHITISREGISTRI (EHR) ...
571.1 m²
235 000 € 411 €/m²
Osta soovile vastav äripind uues hoones
Участок 14886, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...
Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! Ideaalne valik ...
бюро…
141 m²
235 470 € 1 670 €/m²
Müüa suure kinnistuga külalistemaja/trahter Neptun
Участок 29769, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Võta julgesti ühendust ja tee omapoolne pakkumine!Müüa Jõhvi linnas, Pühajõe ääres 12 toaga külalistemaja/trahter „Neptun“. Hetkel on äritegevuse lõpetanud ja ootab uut hakkajat omanikku, kellel on pealehakkamist ja soovi sellele kunagi armastatud kohale midagi uut ja toredat luua. Hea investeerimisobjekt!*Kinnistud asuvad augustis 2026.a. valmiva Jõhvi Äripargi/filmilinnaku läheduses, mis toob Jõhvi palju uut elu ja vajaduse ...
разм…
584.2 m²
239 000 € 409 €/m²
ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!
Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...
Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...
скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA TOITLUSTUSPIND VANALINNAS
Этаж -1/4, квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1940, ...
Müüa rahavoo-objekt Tallinna Vanalinnas – kindel investeering!Investeerimisvõimalus ...
торг…
171.7 m²
239 000 € 1 392 €/m²
ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ БИЗНЕС-ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ТАЛЛИНН
Этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Narva mnt 2, Tallinn72 м² | высокий 1 этажКвартирная собственность с возможностью ...
бюро…
72 m²
15 ч назад
239 000 € 3 319 €/m²
3,6 ha arendus- ja tootmiskinnistu Orus
Участок 3600
Müüa 3,6 hektari suurune arendus- ja tootmispotentsiaaliga kinnistu Harjumaal Kose ...
скла…
6917.5 m²
239 000 € 34.6 €/m²
VALMIS ÄRI, AUTOSERVIS, PUIDUTÖÖSTUS
Участок 500, частная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa avar pind Sauel, mis sobib näiteks tootmiseks, (auto)remondiks, teeninduseks, ...
бюро…
320 m²
239 600 € 749 €/m²
ÄRIPIND MAGISTRALI RISTIS!
Этаж 1/17, квартирная собственность, год постройки 1993 ...
Müüa äripind Mustamäel Magistrali keskuse läheduses!Müügile tulnud äripind Sõpruse ...
торг…
88.3 m²
240 000 € 2 718 €/m²
VÄGA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND KESKLINNA LÄHEDAL
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...
Müüa hea asukohaga äripind. Ruumid sobivad bürooks, teeninduseks, kaubanduseks, ...
бюро…
80.4 m²
1 д назад
240 000 € 2 985 €/m²
Nulu tänav 2
Участок 4769, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...
Nulu tänav 2
прои…
200 m²
240 000 € 1 200 €/m²
Жемчужина своей эпохи
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...
В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...
не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...
скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²
Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga
Участок 9874, частная собственность, ангар, новый, год постройки 2012, скважина, ...
Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...
прои…
341 m²
245 000 € 718 €/m²
Rõdu, lift, maa-alune parkimine
Этаж 4/5, квартирная собственность, новый, год постройки 2020, душ, центральное ...
Kuulutuse avapilt on illustratiivne. ASUKOHT Kassisaba linnaosas asuv Matilda Maja ...
не н�…
63.2 m²
245 000 € 3 877 €/m²
Heas seisukorras tootmishoone
Участок 10968, в хорошем состоянии, скважина, дороги в хорошем состоянии, Meelva озеро ...
Pakkuda on valdavas osas 2007.a. valminud tootmishoone.Metallkarkassil, ...
прои…
1030 m²
247 000 € 240 €/m²
Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!
Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...
Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...
бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²
TÖÖSTUSHOONE
Участок 15575, 2. этаж, частная собственность, готовый, нуждается в санремонте, ...
Kinnistu asub Harju-Risti keskuses, 27 km Paldiskist ning 54km kaugusel Tallinnast.100% ...
2300 m²
249 000 € 108 €/m²
Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind
Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²
Müügihinnas sisaldub elektriga liitumnine 3x315A!
Участок 4266, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Olemas hindamisakt!Müüa lihatööstuse tootmishoone Alaveres, täiuslik lahendus ...
торг…
937 m²
249 000 € 266 €/m²
Участок 10732, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1320m²-ne hoone koos 10732m² krundiga. Hoone ...
скла…
1320 m²
249 000 € 189 €/m²
5KM TARTU LINNA SERVAST, HOONE KÕRGUS 7M
Участок 9533, частная собственность, ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1107m²-ne hoone koos 9533m² krundiga.Hoone ...
скла…
1107 m²
249 000 € 225 €/m²
SOODUSHIND - 249 900 €! Hinnas sisaldub 5 tasuta parkimiskohta!
Участок 4806, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
SOODUSHIND - 249 900 €! Äripinna hinnas sisaldub 5 tasuta parkimiskohta! Müüa viimane ...
бюро
102.4 m²
249 900 € 2 440 €/m²
Ärihoone Kilingi-Nõmme keskväljaku ääres!
Участок 1901, частная собственность, каменный дом, готов, Тепловой насос воздух-вода, ...
Otse Kilingi-Nõmme linna keskväljaku ääres asuv üüritulu tootev ärihoone otsib uut ...
обсл…
1345.4 m²
249 900 € 186 €/m²
KAASAAEGNE ÄRIPIND HINNATUD NOVIRA PLAZAS
Участок 889, этаж 2/15, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
не н�…
68.3 m²
250 000 € 3 660 €/m²
Участок 7287, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...
Müügil tootmishoone, endine Lihula Leib tootmine . Hoones on tootmise lõpetatud ja ...
прои…
1612 m²
250 000 € 155 €/m²
Уникальная гостиница в Нарва-Йыэсуу!
Участок 999, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
На продажу выставлена небольшая гостиница в тихом районе города. Это строение ...
разм…
315 m²
250 000 € 794 €/m²
Производственное здание оптимального размера, Вяндра!
Участок 3500, частная собственность, каменный дом, готов, бойлер, центральное отопление, ...
В хорошем состоянии утеплённое производственное здание в Вяндра, расположенное в центре ...
скла…
876 m²
250 000 € 285 €/m²
Müüa ruumikas kinnistu Põltsamaa kesklinnas
Участок 4525, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Oled otsimas kohta, kus oma äri arendada või uut projekti alustada? Siin on suurepärane ...
579 m²
250 000 € 432 €/m²
AVAR JA MOODNE, KABINETID, MINIKÖÖK, PARKIMINE!
Год постройки 2007, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, вентиляция, ...
ASUKOHTTutvustame Haaberstis, Ehitajate tee 114, 6. korrusel, 164. m2 laiuvat ...
бюро
164 m²
250 000 € 1 524 €/m²
MITMETE VÕIMALUSTEGA ÄRIHOONE KLOOGA SÜDAMES
Участок 1231, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, твёрдое ...
Klooga rohelises aedlinnas on müügle tulnud kahekordne ärihoone, millele leiaks soovi ...
бюро…
635.8 m²
250 000 € 393 €/m²
MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, газовое ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
148.8 m²
252 900 € 1 700 €/m²
Esinduslik äriruum Tallinna südames!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Uus hind!Suurepärane võimalus soetada Tallinna kesklinna aktiivses äritsoonis asuv ...
бюро…
80.4 m²
254 000 € 3 159 €/m²
ÜÜRI VÕI OSTA! SUURE POTENSIAALIGA TOOTMISHOONE!
Участок 654, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ÜÜRILE ANDA VÕI MÜÜA! ÜÜRI HIND 2500 EUROT KUU, 4,2 EUROT/M2. TULE PROOVI JA KUI ...
скла…
595.1 m²
255 000 € 429 €/m²
Äripind Kodulahe kvartalis!
Участок 6102, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Äripinnal on eraldi sissepääs tänavalt ja suured vitriinaknad.Kodulahe kvartal on ...
бюро…
133.6 m²
255 000 € 1 909 €/m²
C собственным закрытым двором бизнес площадь в Таллине
Участок 636, этаж 1/1, готов, год постройки 1980, душ, бойлер, сауна, электрическое ...
Продаётся недвижимости в Таллине! На территории 2 здания: главное и вспомогательное. ...
бюро…
254 m²
255 000 € 1 004 €/m²
КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ С ХОРОШИМ РАСПОЛОЖЕНИЕМ
Участок 206, готовый, обновлённый, год постройки 1997, электрическое отопление ...
Продаётся коммерческое здание с отличным логистическим расположением. В ближайшем ...
бюро…
115 m²
255 000 € 2 217 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100