Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 4 088
Показать карту ÄRIPIND II KORRUSEL!
Участок 2054, этаж 2/3, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Masina 22 ärihoones pakkuda II korruse äripind 21 m2! Logistiliselt väga hea asukohta ...
бюро…
21 m²
210 € 10 €/m²
199.- euri+km% üks töökoht avatud planeeringuga
Этаж 3/7, договор аренды, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2009, центральное ...
199.- euri + km% - Üks töökoht avatud planeeringuga toas ! ! ! ILMA VAHENDUSTASUTA ...
бюро
10 m²
199 € 19.9 €/m²
Lai valik kontoripindu !
Этаж 2/2, частная собственность, панельный дом, готов, туалет и ванная по отдельности, ...
Anda rendile esimesel korrusel 3-toaline kontoripind (tuba 104)l, üldpind 54 m2 , 108 ...
бюро
35.8 m²
72 € 2 €/m²
Мероприятия в Юлимисте Сити
Этаж 1/1, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, газовое отопление, кухня, ...
Мы предлагаем в аренду залы для мероприятий площадью 900 м2 и 1500 м2 в Ülemiste City ...
бюро…
2400 m²
19 200 € 8 €/m²
Esimese korruse kaubanduspind Mustamäel.
Этаж 1/4, год постройки 2008
Üürile anda esimese korruse äriruum esindusliku fassaadiga hoones Mustamäel. Tänava ...
бюро…
193.1 m²
2 124 € 11 €/m²
Üürile anda büroopind Põhja-Tallinnas.
Участок 9651, этаж 2/2, каменный дом, санремонт сделан, центральное отопление, ...
Üürile anda büroopind Põhja-Tallinnas. Üüritavat pinda on kokku 125 m2, mis koosneb ...
бюро
125 m²
595 € 4.76 €/m²
Hea asukohaga büroopinda hindavad nii kliendid kui ka partnerid!
Этаж 3/3, Интернет, вентиляция, вода, центральная вода, канализация, сигнализация ...
Üürile anda büroo- või teeninduspind, mis asub Lasnamäe linnaosas asub välja kujunenud ...
бюро…
51.5 m²
567 € 11 €/m²
Energiasäästlik ja kvaliteetne büroopind Kalamajas.
Этаж 3/4
Üürile anda energiasäästlik ja omanäoline, läbi kahe korruse paiknev äripind Kotzebue ...
бюро…
269 m²
2 500 € 9.29 €/m²
Eraldi laohoone
Этаж 1/1, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, бесплатная парковка, гараж, ...
Üürile anda lao-tootmisruumid Muuli 49 territooriumil. * Asukoht Viimsi keskuses * ...
скла…
190 m²
600 € 3.16 €/m²
Hea planeeringuga terrassiga kontor Mauruse majas Mustamäel, soo
Этаж 6/8, готовый, год постройки 2020
Üürile anda 218,4m2 suurune köögimööbliga büroo 2020. aasta suvel valminud Tammsaare ...
бюро…
218.4 m²
1 856 € 8.50 €/m²
Soodne, kraanikausiga ruum!
Этаж 2/3, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление ...
Tegemist on Vabaduse väljaku vahetus läheduses paikneva ajaloolise ja suursuguse ...
бюро
9.1 m²
200 € 22 €/m²
KOOKON LENNURADARI
Участок 2049, этаж 1/1, договор аренды, панельный дом, готовый, новый, год постройки ...
Koheselt saadaval ladu nr 27! Helista ja tule vaatama või broneeri ladu Kookoni ...
торг…
21.5 m²
169 € 7.86 €/m²
Этаж 2/2, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, газовое отопление, центральное ...
Üürile anda hea juurdepääsetavusega (ruumikas parkla) bürooruum Rakveres, Jaama pst. ...
бюро
35.4 m²
177 € 5 €/m²
Tootmishoone erinevate kasutusvõimalustega !
Участок 6 302 m², частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hoones on töökoja osa ja olmeblokk, kuhu on võimalik teha erinevaid lahendusi - ...
1400 m²
190 000 € 136 €/m²
Saal koos kontoriga. Üürile lisandub elektrikulu.
Этаж 2/3, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, ...
Üürile anda Sauel Tule tn 33 majas huvitegevuseks sobilik pind suurusega 124m2.Pind ...
бюро…
124 m²
700 € 5.65 €/m²
Этаж 3/3, готовый, в среднем состоянии, газовое отопление, Интернет, бесплатная ...
Üürile anda kahe toaga kontor Peterburi tee ääres. Pind asub maja kolmandal korrusel. ...
бюро…
66 m²
297 € 4.50 €/m²
Участок 66527, этаж 1/2, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...
Üürile anda ca 4m kõrguse laega 6x30m=180 m2 ruum.Üürile anda ca 6m kõrguse laega ...
скла…
500 m²
500 € 1 €/m²
Этаж 3/4, готовый, центральное отопление, лестничная площадка запирается ...
Üürile anda heas korras bürooruum. Parkimine tasuta tänaval maja ees või kinnises ...
бюро
71.3 m²
357 € 5 €/m²
Этаж 3/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2008, газовое отопление, Интернет, ...
Üürile anda kaasaegne büroopind Tulika Ärimajas Kristiine keskuse lähedal!* ...
бюро
180.1 m²
800 € 4.44 €/m²
Üürile anda uus büroopind südalinnas
Этаж 4/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2018, ...
Otse omanikult üürile anda uus bürooruum südalinna uues Zenith Ärimaja 4-ndal korrusel. ...
бюро…
33.1 m²
530 € 16 €/m²
Zenith Ärimaja предлагает первоклассное офисное по
Zenith Ärimaja предлагает первоклассное офисное помещение для компаний, которые хотят ...
бюро…
91.7 m²
1 467 € 16 €/m²
Üürile anda uus büroopind südalinnas
Korrus 4/8, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2018, Internet, parkimine ...
Предлагаем в аренду новое, частично меблированный офис напрямую от владельца в Деловом ...
бюро…
94.8 m²
1 517 € 16 €/m²
EESTIAEGNE HÄÄRBER VERANDAGA. KOMMUNAALID HINNAS
Участок 2047, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, душ, ...
- Üürile anda maja esimene korrus. Maja on renoveeritud. - Kommunaalarved sisalduvad ...
102 m²
895 € 8.77 €/m²
Этаж 1/1, готов, душ, центральное отопление, промышленное напряжение, бесплатная ...
скла…
822 m²
3 699 € 4.50 €/m²
Этаж 2/3, готовый, газовое отопление, Интернет, бесплатная парковка, вода, ...
Rendile anda 68m2 äripind Tartus, Võru tn.55F, SÕBRAKESKUSE 2.korrusel.Eraldi ...
бюро…
68 m²
306 € 4.50 €/m²
Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Esimesed 2 kuud üürihind on 354 eur ja edasi 424,80 eur.Sissepääs 24/7.Majas mehitatud ...
бюро…
35.4 m²
354 € 10 €/m²
BÜROO, KAUGTÖÖ, KOOLITUS - 31m2 äriruum Põlva linna pulsil
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Üürile anda bürooruum hoone II korrusel: 31m2 - renoveeritud, valgusküllane ja ...
бюро
31 m²
155 € 5 €/m²
TERVISE- ja/ või TÖÖTUBA PÕLVA LINNA TUIKSOONEL
Этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1961, ...
Üürile anda heas asukohas väga heas korras äriruum KÄISI ÄRIMAJAS - J.Käisi tn.2 ...
не н�…
30 m²
165 € 5.50 €/m²
Этаж 1/1, новый, душ, центральное отопление, Интернет, отдельный вход, центральная вода, ...
скла…
284.8 m²
1 395 € 4.90 €/m²
Этаж 7/8, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...
Esimesed 3 kuud üür on 356 eur ja siis 427,2 eur2 ühendatud hoonet: 8-korruseline ...
бюро…
35.6 m²
356 € 10 €/m²
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
2 sissepääsu, 2 parkimiskohta. Elekter 16 amprit.Kanalisatsioon on olemas.Üür + ...
торг…
220 m²
800 € 3.64 €/m²
Sildkraana 2*10T Kõrgus 12m Kohe vaba
Этаж 1/1, новый, электричество, вода
Предлагаем в аренду производственные помещения разной площади в новом технопарке в 5 км ...
скла…
2000 m²
13 500 € 6.75 €/m²
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, Интернет, ...
Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 36,6 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...
бюро…
36.6 m²
200 € 5.46 €/m²
Этаж 2/3, каменный дом, готовый, санремонт сделан, центральное отопление, Интернет, ...
бюро…
36.6 m²
200 € 5.46 €/m²
Korralik büroo odava hinnaga
Этаж 3/3, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, Интернет, ...
Kadaka tee 72A ärimajas anda üürile büroo 25,2 m2.* Maja ees suur tasuta parkla* ...
бюро…
25.2 m²
190 € 7.54 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! Под торговлю или обслуживание
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1952, центральное ...
Сдается в аренду коммерческое помещение с отдельным входом и витринными окнами. Внутри ...
бюро…
122 m²
1 525 € 12.5 €/m²
БЕЗ ПОСРЕДНИЧЕСКИХ! Под торговлю или обслуживание
Сдается в аренду коммерческое помещение на 1 этаже с отдельным входом. Витринные окна ...
бюро…
116 m²
1 450 € 12.5 €/m²
Этаж 1/5, год постройки 2018
Сдается в аренду коммерческое помещение площадью 68 м2. Имеется мини-кухня и туалет. В ...
бюро
1 000 €
ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!
Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...
Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...
скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²
Üürile anda büroopind Peterburi tee vahetus läheduses!
Участок 18383, этаж 2/2, частная собственность, центральная вода, вода, центральный газ, ...
Üürile anda büroopind Lasnamäel Peterburi tee vahetus läheduses. Hoone asub heas ...
бюро…
26.1 m²
222 € 8.50 €/m²
Бесплатная 2 месяца аренды контейнера.
Готовый, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, гараж, вход с улицы ...
Акция дает 100% скидку на два месяца при заключении договора минимум на 12 месяцев и ...
скла…
14.3 m²
85 € 5.94 €/m²
Avar ruum soklikorrusel.
Каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, вентиляция ...
бюро
45 m²
360 € 8 €/m²
Этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, электричество, вода ...
Üürile anda äripind 58.2 m2 Maxima tesel korrusel. Ruum sobib kaubanduseks või bürooks. ...
торг…
58.2 m²
1 € 0.02 €/m²
Этаж 1/1, готовый, бесплатная парковка
Üürile anda äripind 27,6 m2 Annelinna Maxima XX esimesel korrusel. Ruum sobib ...
торг…
27.6 m²
1 € 0.04 €/m²
Этаж 4/4, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Anname üürile Mustamäe tee 4 hoone IV korrusel büroo-, teeninduspinna suurusega 65 m2. ...
бюро…
65 m²
488 € 7.50 €/m²
Хорошее месторасположение. ПАРКИНГ В ЦЕНЕ!
Этаж 2/2, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, электричество, вода, ...
В аренду предлагаются помещения которые подходят как для бюро, так и для ...
бюро…
26.5 m²
400 € 15.1 €/m²
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, газовое отопление, ...
Üürile anda 1.korruse kaubandus-teeninduspind Kristiine keskuse läheduses Tulika tänava ...
бюро…
56 m²
550 € 9.82 €/m²
Soodne büroo kesklinnas! Kaks tuba! Vabaneb veebruari alguses.
Каменный дом, центральное отопление, вентиляция, общественный транспорт ...
бюро
25.2 m²
250 € 9.92 €/m²
HEA PLANEERINGUGA BÜROO
Этаж 2/7, в хорошем состоянии
Äripind ja võimalusedAnname üürile unikaalse büroopinna suurusega 120,5 m² Rotermanni ...
бюро
120.5 m²
2 410 € 20 €/m²
Munamäe 8a kinnisasi Otepää südames!
Участок 788, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...
Munamäe 8a kinnisasja üldpindala on 788 m². Kinnisasjal asuv hoone, mille ehitusalune ...
65 000 €