Description

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Tornimäe tn 3 // 5 // 7

Investeeri prestiižsesse asukohta Tornimäel!

Plot area 989, apartment ownership, stone house, good condition, construction year 2006, ...

Müügile on tulnud esinduslik äripind Tallinna hinnatuimas äripiirkonnas aadressil ...

8
175 m²
575 000 € 3 286 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Koidu tn 68b

MITTEELURUUM TALLINNA KESKLINNAS

Plot area 720, Floor -1/3, apartment ownership, stone house, sanitary renovation needed, ...

Müüki tuli Tallinna Kesklinnas Koidu tn 68b majas soklikorrusel asuv mitteeluruum. ...

2
130.9 m²
150 000 € 1 146 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, P. Kerese tn 40

Suurepärase asukohaga büroohoone koos tootmisruumidega.

Plot area 3282, private property, stone house, good condition, construction year 1996, ...

Narva linnas Kerese 40 on müüa kaasaegse disainiga büroo-ja tootmishoone. Hoone asub ...

1102.4 m²
990 000 € 898 €/m²

Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Eskadrilli tn 2-6

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Plot area 2116, Floor 1/4, apartment ownership, stone house, all brand-new, construction ...

3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

3
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²

Harjumaa, Rae vald, Peetri, Läike tee 8

Plot area 4726, private property, stone house, good condition, construction year 2018, ...

HOONE JA PINNADÜüripind kokku: 1 405,5 m²sh esimene korrus 1 278,3 m2teine korrus 138,0 ...

1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Jalaka tn 40

Ilusalong koos varustusega!

Plot area 3428, Floor 1/5, apartment ownership, stone house, good condition, ...

Valmis ilusalong – varustatud, renoveeritud ja madalate kõrvalkuludega!Otsid võimalust ...

1
37.4 m²
82 000 € 2 193 €/m²

Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Eskadrilli tn 2-2

Suvel valmivad korterid, küsi pakkumist!

1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

1
28.1 m²
86 000 € 3 061 €/m²

Pärnumaa, Saarde vald, Tihemetsa, Lasteaia tee 3

MÜÜAKSE ENAMPAKKUMISEL

Plot area 2372, private property, renovation needed, construction year 1890, roof tin ...

Kohtutäitur Rannar Liitmaa avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 ...

571.8 m²
5 100 € 8.92 €/m²

Raplamaa, Rapla vald, Suurekivi, Kuivati

Kinnistu asub Vahastu mõisa hoiualal!

Plot area 3596, private property, stone house, renovation needed, construction year ...

Müüja mõisaaegne kuivati, mille külge on ehitatud 2008 aastal uus kuivati. Kaasaegne ...

413.1 m²
18 000 € 43.6 €/m²

Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Eskadrilli tn 2-5

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

1
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²

Võrumaa, Võru, Pikk tn 21c

Tootmishoone Võru linnas!

Plot area 5280, private property, ready, construction year 1963, solid fuel, ...

Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...

1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Kose tn 10

HEA INVESTEERING!

Plot area 4638, private property, renovation needed, construction year 1966, central ...

Müüa tootmishoone riigipiiril. Suur maatükk. Abihooned. Hoone on heas korras: tugevad ...

10
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²

Harjumaa, Anija vald, Lilli, Tööstuse

Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.

Plot area 11176, Floor 1/2, private property, stone house, good condition, construction ...

Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...

5
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%