commercial premises for sale, warehouse, industry, 1996.8 m² - Jõe tn 5, Toila, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Uus hind!

Total area 1996.8 m², private property

Heating and ventilation: solid fuel
Sanitary arrangements: ventilation, urban water
Additional information: water, sewerage, roof tar paper roof

Müüa tootmistegevuseks sobilik kinnistu koos hoonetega. Tegemist on 100% tootmismaa sihtotstarbega kinnistuga, mille pindala on 4549m², millel asub töökoja hoone suurusega 1996,8 m² ning abihoone (91,9m²). Kinnistu ja töökoda on varustatud tegevuseks vajalike tehnosüsteemidega (vesi, kanalisatsioon, elekter). Hoone on 2-korruseline, lisaks keldrikorrus, milles on laoruumid, töökojaruumid, abiruumid, san.ruumid, kabinetid. Hoone on varustatud kraanaga. Kinnistul asuvad teed ja platsid on asfalt-killustikkattega. Hooned on vabastatud seadmetest ning valmis uueks kasutuseks.
Hind ei sisalda ning sellele ei lisandu käibemaksu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
89 000 € 44.6 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3655349
total area 1996.8 m²
Number of floors 2
ownership form private property
Ground area 4549 m²
Cadastre no. 80206:001:0076
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited