commercial premises for sale, service, trade, 73.1 m² - F. R. Faehlmanni tn // J. Vilmsi tn 38 // 28, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!

Total area 73.1 m², apartment ownership, stone house

Heating and ventilation: central heating
Sanitary arrangements: ventilation, urban water
Additional information: water, sewerage, roof tar paper roof

Vilmsi 28 aadressil, Tallinna kesklinna aktiivses ja nähtavas piirkonnas, on müüki tulnud 73,1 m² suurune äripind, mis pakub suurepärase asukoha kõigile, kes otsivad nähtavat ja ligipääsetavat ruumi. Otse tänavalt sissepääs annab sellele pinnale ainulaadse eelise, olles ideaalne koht kaubanduseks, teeninduseks või mistahes äritegevuseks, kus klientide ligipääs on oluline.

Hetkel kasutusel laona, soovi korral värskendades selle oma vajadustele kohandada. Hetkel on ruum jagatud kaheks, kuid vajadusel saad planeeringut muuta, et luua eraldi ruume või avar teenindusala. Kaubanudseks, teeninduseks või muuks — valik on sinu!

Avarad vitriinaknad ja suurepärane nähtavus nii jalgsi kui autoga liiklejatele on suur lisaväärtus. Samuti annavad aknad palju loomulikku valgust ja suurepärase võimaluse oma reklaamile. See on ideaalne paik, kus oma äri esitleda ja meelitada ligi uusi kliente.

Asukoht on ideaalne — Vilmsi ja Faehlmanni tänava nurgal, kõrge jalakäijate ja sõidukite liiklusega alal. Kaugküte tagab sooja ja mugava keskkonna igal aastaajal.

Kui otsid äripinda, mis võimaldab sul luua täpselt sinu ärimudelile sobiva ruumilahenduse, ja hindad suurt nähtavust Tallinna kesklinnas, siis on see just õige objekt. Investeering, mille potentsiaal on suurenenud tänu asukoha eelistele ja ruumi kohandatavusele.

PS! Lisaks on müügis ka kõrvalruumid (www.kv.ee/3743276), mida on võimalik ühendada läbi 0-korruse antud pinnaga ning tekitada ühine 149.7m² äriruumid!

Küsi lisainfot ja lepime kokku vaatamise aja!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
157 300 € 2 152 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3743275
Rooms 2
total area 73.1 m²
Floor/Number of floors 1/5
Built in year 1986
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Ground area 1845 m²
Cadastre no. 78401:113:1620
Energy mark D
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited