commercial premises for sale, office, trade, warehouse, industry, 375.7 m² - Väike-Aia tn 2, Paide linn, Paide, Järvamaa

NEW PRICE!

Müüa äripind Paide südalinnas!

Total area 375.7 m², private property, panel house

Additional information: separate toilet room and bathroom, sewerage, water, roof profiled roof
Sanitary arrangements: shower, urban water
Heating and ventilation: central heating

Müüa suur ja avar äripind Paide kesklinna ühes nähtavaimas asukohas. Esimene korrus (293,5 m²) koosneb peamiselt kaubanduspinnast ja mitmetest abiruumidest, mis sobivad ideaalselt teenindus- või kontoritegevuseks.

Keldrikorrus (82,2 m²) sisaldab erinevaid ladustamis- ja tehnoruume:

koda 3,1m²
ladu 79,1m²

Esimene korrus:

Ladu: 11,1 m², 14,2 m², 14,4 m², 17,1 m², 10,6 m²
Pesuruum: 1,1 m²
WC: 1,0 m²
Duširuum: 2,4 m²
Trepikoda ja kojad kokku: 24 m²

Hoone planeering võimaldab mitmeid erinevaid kasutusvõimalusi – alates jaekauplusest kuni büroo või stuudioni. Suured vitriinaknad toovad rohkelt päevavalgust ja pakuvad head nähtavust möödujatele.
Kui soovite rohkem teavet või soovite objekti vaatama tulla, võtke julgelt ühendust.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

New price
99 000 € 264 €/m²
109 000 €
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3749287
Rooms 4
total area 375.7 m²
Floor/Number of floors 1/4
Built in year 1966
Condition ready
ownership form private property
Ground area 3118 m²
Cadastre no. 56601:003:1600
Part of register number 996536
Energy mark E
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited