Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 719
Показать карту
Описание
Цель

1 Tuha põik 2, Narva, Ida-Virumaa

Müüa elamumaa Narva arenevas piirkonnas

Детальная планировка сделана, электричество, соседи вокруг, в городе, в округе ни одного ...

Расположение и характеристики участка:Земельный участок находится в спокойном районе с ...

жили…
1131 m²
32 000 € 28.3 €/m²

1 Vana-Tõrvaaugu, Lahemaa, Loksa, Kuusalu vald, Harjumaa

MÜÜA ELAMUMAA JÕEKALDA LÄHEDAL!

Детальная планировка не сделана, вода, общественный транспорт ...

Müüa elamumaa Lahemaa rahvuspargis Loksal jõekalda lähedal!Kinnistu suurusega 9,92 ha , millest eraldatakse 2800 m2.Krundipiirilt ca. 50m kaugusel Valgejõgi.Hea ligipääs aastaringselt. Autoga Tallinna kesklinnast ca 68km.Lähimad suuremad asulad Kuusalu ( 25km ) ja Loksa ( 500m ), asuvad kauplused, koolid, ujulad, lasteaiad, apteek ning palju muud.Kaunis ja puhta liivaga Kolga-Aabla rand 8km kaugusel.Hea, looduslähedane ja turvaline ...

жили…
2800 m²
32 000 € 11.4 €/m²

Ulila, Elva vald, Tartumaa

Müüa elamumaa Ulila alevikus – rahulik elukeskkond

Общественный транспорт, соседи рядом, дороги в среднем состоянии, в округе частные дома, ...

Müüa 1627 m² suurune elamumaa Elva vallas Ulila alevikus.Krunt sobib hästi püsivaks ...

жили…
1627 m²
32 000 € 19.7 €/m²

Pohla tee 20, Kallavere, Jõelähtme vald, Harjumaa

Участок 667 м2 с действующей детальной планировкой

Детальная планировка сделана, электричество, вода, соседи вокруг, дороги в хорошем ...

Продаётся земельный участок площадью 667 м² в закрытом и ухоженном садовом кооперативе, ...

назн…
667 m²
33 000 € 49.5 €/m²

Ülgase tee 30, UUS HIND!, Aü Kureküla, Kallavere, Jõelähtme vald, Harjumaa (Забронировано)

Участок с летним домиком всего в 12 км от Таллинна

Детальная планировка сделана, общественный транспорт, дороги в хорошем состоянии, ...

Продается участок площадью 1131 м² (maatulundusmaa) с дачным домиком в садоводческом ...

назн…
1131 m²
33 500 € 29.6 €/m²

2 Suure-Ahli, Haapsalu, Läänemaa

Suurepärase asukohaga elamukrunt, Haapsalu lähedal.

Электричество, дороги с покрытием, местонахождение в пригороде, в округе частные дома, ...

Müüa avar ja privaatne elamumaa kinnistu Suure-Ahli külas, vaid umbes 10 km Haapsalu kesklinnast, Topu sadam ja ujumiskoht/rand on ligikaudu 2,5 km kaugusel, autoga sõites umbes 5 minutit. Tegemist on rahuliku ja looduslähedase piirkonnaga, kus naabruses paiknevad üksikud majapidamised – ideaalne koht neile, kes hindavad vaikust, rohelust ja privaatsust.Kinnistu suurus on 4 630 m², mis annab piisavalt ruumi nii elamu, abihoonete kui ka ...

жили…
4630 m²
34 000 € 7.34 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%