Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 3 717
Показать карту
Описание
Цель

Suur-Sepa 20, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Красота дендросада и удобства центра — уникальный объект!

Детальная планировка сделана, электричество, находится в центре города ...

НОВАЯ ЦЕНА! Участок с детальным планом, расположенный в центре Пярну, застроенный ...

жили…
1711 m²
295 000 € 172 €/m²

Pärtlepõllu tee 20, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Продажа жилых участков началась – RoheKodu Виймси

Детальная планировка сделана, электричество, канализация, общественный транспорт, дороги ...

На сайте www.rohekodu.ee вы найдете идеальный участок для строительства дома нужного ...

жили…
1652 m²
252 900 € 153 €/m²

1 Lohusalu tee 145, Lohusalu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa eksklusiivne elamu projekt Lohusalus!

Детальная планировка сделана, электричество, вода, общественный транспорт, расстояние от ...

Müügile on tulnud reljeefse kõrghaljastusega juba ehitusjärgus elamumaa kinnistu valmisprojekt, hinnatud piirkonnas Lohusalus!Valmis projekt (teostatud Arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal OÜ poolt) koos ehitusloaga.Teeservituut olemas.MAJAMaja ehitusega alustatud ning tehtud tööd: plaatvundament, seinad betoneks BP-240 ja BP-190, vahelagi õõnespaneelid, vundament hüdroisolatsioonitud, vundament soojustatud penoga, osaliselt tehtud ...

жили…
1650 m²
349 000 € 212 €/m²

Marja tee 5, Kuru, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

ЗЕМЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК НА БЕРЕГУ ЧУДСКОГО ОЗЕРА

Детальная планировка сделана, электричество, вода, общественный транспорт, протяжённость ...

Продается земельный участок на берегу Чудского озера в деревне Куру, общей площадью ...

жили…
1640 m²
43 000 € 26.2 €/m²

Ulila, Elva vald, Tartumaa

Müüa elamumaa Ulila alevikus – rahulik elukeskkond

Общественный транспорт, соседи рядом, дороги в среднем состоянии, в округе частные дома, ...

Müüa 1627 m² suurune elamumaa Elva vallas Ulila alevikus.Krunt sobib hästi püsivaks ...

жили…
1627 m²
32 000 € 19.7 €/m²

Rannavalli tee 15, Pringi, Viimsi vald, Harjumaa

участок 15 км от центра Таллинна в Виймси

Общественный транспорт, электричество, вода, канализация, недалеко от леса, расстояние ...

Участок 15 км от центра Таллинна в Виймси 300мот моряПродается жилой участок с высокой ...

жили…
1626 m²
179 000 € 110 €/m²

1 Hansu tee 7, Viimsi, Metsakasti, Viimsi vald, Harjumaa

Müüa hea kinnistu

Канализация, общественный транспорт, электричество, в округе частные дома, соседи ...

Müüa hea kinnistu koos olemasoleva ehitusprojektiga. Tegemist on suletud privaatses tänavas asuva kinnistuga, kuhu ligi pääsevad ainult sealsed elanikud. Teed on hästi hooldatud ja valvega. Kinnistul on olemas elektriliitumine, vesi ja kanalisatsioon. Olemas on projekti dokumendid, mille saadan päringu alusel emaili peale. Planeeritava hoone suletud netopind oli mõeldud 469 m2. Võimalus on teha kergelt hoone soovi korral 1. kordseks ...

жили…
1617 m²
375 000 € 232 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%