1 750 €
Tänassilma tee 25, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa
2 помещения по 250 м2 на I и II этажах.
2 комнатная|500 m²|этаж 1/2 | 3.50 €/m²
2 помещения по 250 м2 на I и II этажах.
Uus stock-office pind! Eripakkumine!
Kaasaegne Äripind erinevateks võimalusteks!
KOLM ESIMEST KUUD ÜÜRIVABA
| Период кредита: | 20 м |
|---|---|
| Bзнос: | 30% |
| Процентная ставка: | 3,5% |