Tartu mnt 25, Novira Plaza ,maakri, Tornimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Терраса 150м2 с панорамным видом на город и море !

Этаж 16/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...

Предлагаемое в продажу эксклюзивное , двухуровневое офисное помещение с большой ...

бюро…
292 m²
20 ч назад
1 950 000 € 6 678 €/m²

Rootsi tn 7, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

Üürida mitmekülgne äripind Kuressaare kesklinnas!

Этаж 2/2, договор аренды, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kuressaare linnas, aadressil Rootsi tn 7 asuv keskküttega ärimaja, milles on üürida ...

бюро…
54.1 m²
1 д назад
200 € 3.70 €/m²

2 Ülemiste, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paindlik coworking-töökoht Peetri Majas!

Этаж 2/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, тепловой насос, газовое отопление, ...

Äripind asub Peetri Majas, Ülemistest 8min kaugusel! PEETRI MAJAS on valminud kaasaegne koostöötamiskeskus, mis sobib ideaalselt üksikettevõtjale!Cowork ruum on 79m2 suurune ning maksimaalselt on ruumis 8 töökohta.Peetri Maja coworking-töökoha hinnas sisaldub kõik vajalik:* Isiklik reguleeritavat töölaud koos ergonoomilise tooliga* Lukustatav sahtliboks* Kiire internet - 100/100 Mbit/s* Ligipääs 7 erinevasse nõupidamisruumi* Ligipääs ...

бюро
20 m²
1 д назад
249 € 12.5 €/m²

Pärna pst 13, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Valga kesklinnas, hea ligipääsuga

Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...

бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²

Parmu tn 6, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Hea asukohaga garaaziboks!

Этаж 1/1, каменный дом, готовый, год постройки 1982, электричество, отдельный вход, ...

Üürile anda garaaziboks/äripind, Pärnu linnas, Parmu tn 6 hoonekompleksis.Boksi suurus ...

обсл…
30 m²
1 д назад
240 € 8 €/m²

Pikk tn 20, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Eraldi sissepääsuga rendipind

Участок 3126, этаж 1/2, каменный дом, электричество, вода, бесплатная парковка ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
83.4 m²
1 д назад
583 € 6.99 €/m²

Pikk tn 20, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Rendipind eraldi sissepääsuga.

Участок 3126, этаж 1/2, электричество, отдельный вход ...

не н�…
54.9 m²
1 д назад
330 € 6.01 €/m²

Hundipea tn 5, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

SOODSAD KÕRVALKULUD! SPORT/JOOGA/BÜROO

Участок 3222, этаж 2/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1967, электрическое ...

KAMPAANIA!AASTA LÕPUNI ÜÜR SOODUSHINNAGA (7€/M2).ÜÜRILEPINGU PIKKUS MIN. 3 AASTAT. ...

бюро…
380.5 m²
1 д назад
2 664 € 7 €/m²

Peetri tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

ÜÜRILE ANDA TOOTMISRUUMID, LAORUUMID!

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Paldiskis anda üürile erineva suurusega tootmisruumid või laoruumid.1800m2 hind 1,6 ...

скла…
1800 m²
1 д назад
2 880 € 1.60 €/m²

Tähe 22, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÄGA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND KESKLINNA LÄHEDAL

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

Müüa hea asukohaga äripind. Ruumid sobivad bürooks, teeninduseks, kaubanduseks, ...

бюро…
80.4 m²
1 д назад
240 000 € 2 985 €/m²
День клиента: R 22.05 14:00-14:45

1 Madara, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Сдается готовое помещение под автосервис (подъемники в цене!)

Участок 500, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готов, тепловой насос, ...

Сдается в аренду функциональное складское и рабочее помещение (мастерская) с отличной ...

День клиента: R 22.05 14:00-14:45
обсл…
176 m²
1 д назад
1 200 € 6.82 €/m²

Kanali tee 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

jahutus, põhjapoolne, suured aknad, mööbel

Этаж 3/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2007, балкон ...

Lennujaama kõrval, Kanali tee 4 majas on üürile anda büroopind 31 m2. Ruumid asuvad ...

бюро
31 m²
1 д назад
310 € 10 €/m²

Paadi tee 3-314, Viimsi, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Büroopind Viimsi Äritares

Этаж 3/3, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, центральное отопление, ...

Üürile anda kolmanda korruse väike büroopind, trepikoja ja lifti lähedal.Ruumis ...

бюро…
23.7 m²
1 д назад
310 € 13.1 €/m²

Kassi 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

1. korrus. Vesi ruumis. Soodushind 399€ esimesed kuud!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, городское отопление, ...

Soodushind 399€+kommunaalkulud+km esimesed 2.kuud. Alates 3. kuust üür ...

бюро…
61.5 m²
1 д назад
299 € 4.86 €/m²

2 Härgmäe tn 22, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

СКЛАДСКО-ОФИСНЫЕ ПОМЕЩЕНИЯ В ТЯХЕТОРНИ ТЭХНОПАРКЕ!

Участок 7898, этаж 1/2, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, газовое ...

Сдаем в аренду складско-офисный бокс в здании Härgmäe 22 общей площадью 623,2 м2, из которых 179,5 м2 офисные/представительские помещения и 443,7 м2 - производственное или складское помещение. Офис/представительские помещения расположены на двух этажах, склад высотой 6 м со складской дверью 4м х 4,2м. TÄHETORNI TEHNOPARK В технологическом парке Тяхеторни уже готовы 6 здании, заполненные довольными арендаторами: Хяргмяэ 21, Хяргмяэ ...

бюро…
623.2 m²
1 д назад
4 674 € 7.50 €/m²

Pärnu mnt, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KÜSI, on vabasid erinevate suurustega ruume!

Этаж 6/7, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное ...

Üürnikke on ootamas 1-st ruumist koosnev väike bürootuba. Väikese koridori peale on ...

бюро
14 m²
1 д назад
160 € 11.4 €/m²

Tähetorni tn 21j, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRIDA SOODNE TEENINDUS/KAUBANDUS/KONTORIPIND

Этаж 1/3, готовый, в среднем состоянии, газовое отопление, Интернет, в округе офисные ...

Üürile anda äripind Tähetorni ja Kadaka tee ristmikul Tähetorni ärikvartalis. Nõmme ...

обсл…
216 m²
1 д назад
970 € 4.49 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Keskväljak 10, Keila, Harjumaa

Heal tasemel teeninduspind Keila tuiksoonel

Этаж 3/3, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2007, ...

Pakkuda Keila keskväljaku ääres asuvas hoones Keskväljak 10 väga heal tasemel üüripind. ...

обсл…
18.7 m²
1 д назад
187 € 10 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

KAASAEGNE ÄRI- JA BÜROOPIND. 3 PARKIMISKOHTA.

Участок 4345, этаж 4/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем ...

Müügile on tulnud suurte akendega ja paindliku kasutusvõimalusega esinduslik büroopind ...

бюро…
117.6 m²
1 д назад
149 900 € 1 275 €/m²

Ravila tn 12e, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

Tootmis/laopind Kuressaares!

Участок 1355, этаж 1/1, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, ...

Rendile anda 297 m2 tootmis/laopind Kuressaares. Juurdepääs väga hea ka suurte ...

торг…
297 m²
1 д назад
1 500 € 5.05 €/m²

1 Tatari tn 56, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

OTSE OMANIKULT, ILMA VAHENDUSASUTA

Участок 31.7, этаж 2/4, год постройки 1971, центральное отопление, кухня, электричество, ...

Üürile anda Tatari tänava ärisektoris, uue Eesti Statistikaameti hoone ja endise ...

бюро
31.7 m²
1 д назад
213 € 6.72 €/m²

Luha tn 40, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Üürile anda äripind Luha tänaval

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, электрическое отопление, ...

Üürile anda äripind nr 3Üürile on anda soklikorrusel asuv äripind, mis koosneb kahest ...

25 m²
1 д назад
250 € 10 €/m²

Suve 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa ruumikas tänavatasandi äripind Toompea veerel!

Участок 2265, этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa 172 m² suurune esimese korruse äripind aadressil Suve tn 2, 2014. aastal Astlanda ...

бюро
172 m²
1 д назад
424 900 € 2 470 €/m²

1 Vana-Tartu mnt 79a, Peetri, Rae vald, Harjumaa

PEETRI MAJA. Kaasaegne töökeskkond. Ülemiste 8min!

Этаж 4/4, готовый, новый, год постройки 2023, душ, газовое отопление, тепловой насос, ...

Pakume sinu ärile uut kodu multifunktsionaalses PEETRI MAJA ärihoones!ÄRIPIND 205 asub 2.korrusel, ruumil on kõrged laed. Üüritava äripinna suurus on 24 m2. Hinnale lisanduvad KM ja kommunaalid.Enamikes büroohoonetes peab üürnik oma köögi, nõupidamisruumide ja tualettide eest ise vastutama ning maksab nende eest täisüüri. See tähendab, et iga ruutmeeter, mida te ei pruugi igapäevaselt kasutada, lisandub teie kulutustele. Peetri Majas ...

бюро…
26.4 m²
1 д назад
341 € 12.9 €/m²

Narva mnt 116, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

РОСКОШНОЕ И ПРИВАТНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 1103, этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Эксклюзивное предложение в сердце Кадриорга — представительское здание класса ...

бюро…
926.8 m²
1 д назад
5 000 000 € 5 395 €/m²

Mureli 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

ILUS KABINETTIDEGA BÜROO, TASUTA PARKIMINE

Этаж 3/3, в хорошем состоянии, год постройки 2018, душ, центральное отопление, лифт, ...

Üürile anda ilus büroo Kristiines, esinduslikus M3 ärihoones. Hoone 3. korrusel ...

бюро…
150 m²
2 д назад
1 425 € 9.50 €/m²

21 Veermiku tee 7, Kilksama, Tori vald, Pärnumaa

Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres

Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...

Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...

прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²

Puru tee 39, Ahtme, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АХТМЕ!!!

Этаж 1/5, квартирная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...

ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АХТМЕ — ГОТОВЫЙ БИЗНЕС С ПОТЕНЦИАЛОМ!!!Отличная ...

бюро…
93.5 m²
2 д назад
35 000 € 374 €/m²

Artelli tn 8c, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение с зоной разгрузки!

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Сдаётся в аренду коммерческое помещение на первом этаже с отдельным входом прямо с ...

бюро…
191.8 m²
2 д назад
1 918 € 10 €/m²

1 Uus-Sadama tn 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hubane möbeleeritud kesklinna kontor

Этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1977, центральное ...

Üürile anda hubane möbeleeritud kesklinna kontor 1–2 inimeseleSaadaval alates märtsi II ...

бюро…
22 m²
2 д назад
285 € 13 €/m²

Tulika tn 64a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea ligipääsuga äripind kaupluse ja laoga

Участок 576, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Müügis on äripind Kristiine keskuse lähedal. Hoones tegutseb praegu kauplus ja ladu ...

торг…
208 m²
2 д назад
360 000 € 1 731 €/m²

Keldrimäe 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый салон красоты – заходи и начинай работу!

Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, ...

Продаётся действующий салон красоты с бесплатной парковкой в отличном месте!Это ваш ...

торг…
55 m²
2 д назад
5 500 € 100 €/m²

Lao tee 3, Tõrvandi, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Lao tee 3 laoboksid valmivad juunis!

Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Tõrvandi Tehnopargis valmivad juuni kuus uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...

скла…
54.1 m²
2 д назад
67 625 € 1 250 €/m²

Tähesaju tee 14, Tondiraba, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

PINNAD SUURUSTEGA 52m² KUNI 162m² KÜSI LISA.

Этаж 4/4, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2007, центральное отопление, ...

RUUMID äripind asub neljandal korrusel, korruste vahel liikumiseks on lift või trepp. ...

не н�…
73 m²
2 д назад
511 € 7 €/m²

Männiku tee 108b, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

АКЦИЯ! | 14 m² СКЛАД 60€ / МЕСЯЦ

Этаж 1/1

МИНИ-СКЛАДЫ ОТ 3.5 м² ДО 28 м². ЦЕНА ОТ 39 € / МЕСЯЦ.МЫ ВСЕГДА ПРЕДЛОЖИМ ВАМ МИНИ-СКЛАД ...

бюро…
14 m²
2 д назад
60 € 4.29 €/m²

Laki tn 9a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane asukoht, hea m² hind!

Этаж 2/2, центральное отопление, Интернет, вход с улицы, бесплатная парковка, отдельный ...

Ruum sobib hästi nii väikeettevõttele kui ka esinduspinnaks teenindus- või ...

бюро…
51.8 m²
2 д назад
337 € 6.50 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%