Description

Raplamaa, Rapla vald, Järlepa, Pargi tn 2

Enampakkumisel!

Floor 1/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1959, renovation needed, ...

Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja ...

2
50.9 m²
2 665 € 52.4 €/m²

Lääne-Virumaa, Väike-Maarja vald, Vao, Pargi tn 8

Kohtutäituri enampakkumise teel müüa korter Vao külas

Floor 3/3, apartment ownership, stone house, construction year 1983, renovation needed, ...

Avar ja valgusküllane ühetoaline kolmanda korruse otsakorter, mis asub rahulikus Vao ...

1
38.9 m²
1 000 € 25.7 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%