apartment for sale, 2 rooms - Kiltsi tee 18, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Uus hind -10 000€! Kõrgete lagedega omapärane korter.

Apartment ownership

Heating and ventilation: electric heating
Additional information: water, furnishing possibility, closed courtyard, urban water, sewerage

Kui otsid 2-toalist korterit Paralepa metsa vahetus läheduses, siis tule ja vaata see pakkumine üle.

Korter asub kahekorruselise maja esimesel korrusel ning selle aknad avanevad rahulikku ja rohelisse sisehoovi. 44,5 m² suuruse elupinna teevad avaraks kõrged laed ja valgusküllasust lisavad sügavad aknalauad.

Planeering ja siseviimistlus:
Kodu koosseisu kuuluvad esik, köök, läbikäidav elutuba, magamistuba ning vannituba/WC. Seintel on kasutatud krohvi ning põrandaid katab laminaatparkett. Vannitoas on viimistletud betoonpõrand. Korteril on kahekordsed pakettaknad ning vaikust lisav topeltuks.
Korter müüakse koos kogu sisustuse ja tehnikaga (külmik, keraamiline pliit, ahi, pesumasin)

Tehnosüsteemid:
Eluruum on soe tänud soojust pakkuvale õhksoojuspumbale ning elektriradiaatorile köögis ning vannitoas. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed, sooja vee toob boiler.
Ventilatsioon - loomulik.

Lisapinnad ja parkimine
Korteri juurde kuulub kindel parkimiskoht maja sisehoovis. Lisaks on elaniku kasutada praktiline kuuriboks, mis sobib ideaalselt nii küttepuude, jalgrataste kui ka muude hooajaliste asjade hoiustamiseks.

Elamu:
1947. aastal ehitatud 8 korteriga kortermaja on rahuldavas seisukorras ning siin on moodustatud ühistu. Hoone on paraja suurusega, et pakkuda privaatsust, aga ka võimalust tunda naabreid nimepidi. Maja sisehoovis on peamiselt madalhaljastus ja hoovis asub puhkeala, mis pakub elanikele meeldivaid ajaveetmisvõimalusi.

Elukeskkond ja asukoht:
Sinu uus kodu asub jalutuskäigu kaugusel Paralepa metsast, kus on olemas metsarajad ja Paralepa rand. Haapsalu kesklinna kauplused ja kohvikud jäävad u 2 km kaugusele, pakkudes mitmekesist valikut nii toidu kui ka teenuste osas. Lähim bussipeatus asub vaid mõnekümne meetri kaugusel ning bussiga pääsed koju ka otse kesklinnast.

Kui tunned, et see võiks olla Sinu uus kodu, siis võta minuga ühendust ja läheme seda koos juba peagi vaatama!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
44 000 € 989 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3765636
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 44.5 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 1947
Condition renovated
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 18301:016:0016
Part of register number 2030732
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited