День клиента: K 20.05 14:30-17:00

3 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-48

Sisustus hinnas, 74,5 m2 terrass, 3,2 m laed, saun

Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Kodu, mis on valminud ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
4
110.3 m²
710 000 € 6 437 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-33

Jahutus, majapidamisruum, saun, dušš ja vann

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Korteril kehtiv ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
89 m²
445 000 € 5 000 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-14

Hinnas sisaldub kvaliteetne köögimööbel!

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Registreeru kliendipäevale: https://parktondi.ee/kampaania/Hind sisaldab ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
82.6 m²
449 000 € 5 436 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-4

Avar elutuba-köök, kõrged 3m laed!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Hind sisaldab juba ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
90.1 m²
389 900 € 4 327 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-11  Новая цена!

Saun, avar elutuba-köök, kõrged 3m laed!

Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Kaasaegne ja kvaliteetne ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
90 m²
429 500 € 4 772 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-13

Kodud valmis! Jahutus, kõrged laed, rõdu!

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
73.9 m²
399 500 € 5 406 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-46

Kõrged 3,2m laed, lõuna- ja õhtupoolne päike!

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Hind sisaldab Idema ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
68.2 m²
385 000 € 5 645 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-17

Kodu, kus tenniseväljakud on alati silmapiiril!

Этаж 3/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
4
105.6 m²
507 000 € 4 801 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-2

A klassi kvaliteet, suurepärane sisekliima!

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Korter müüakse koos ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
39.9 m²
214 900 € 5 386 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-12

Kodulähedane terviserada, Golden Club spordiklubi!

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/ Kaasaegne ja ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
47.7 m²
263 000 € 5 514 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-24

Õueala, mis on ainult korter 24 kasutuses!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, туалет и ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
84.6 m²
449 000 € 5 307 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-20

Erakool, spordiklubi- 2 min jalutuskäigu kaugusel

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
74.2 m²
409 000 € 5 512 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-19

A-klass kvaliteediga kodu!

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/ Hinnas sisaldub Idema ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
47.8 m²
267 000 € 5 586 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-47

74,5 m2 terrass, kumerakendega salong, 3,2 m laed

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
66.4 m²
399 000 € 6 009 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-10

Audentese erakool-paari min jalutuskäigu kaugusel!

Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, новый ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
4
105.6 m²
499 000 € 4 725 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-31

Kodud valmis! Jahutus, 3m laed, päikeseline rõdu!

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
84.6 m²
449 000 € 5 307 €/m²
День клиента: K 20.05 14:30-17:00

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-25

Korterist pääs isiklikule õuealale, 3m kõrged laed

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale eelregistreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Hinnas sisaldub 10 ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
2
47.5 m²
279 000 € 5 874 €/m²

2 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-21

Saun, vann ja dušš, 3,2 m kõrguvad laed!

Registreeru kliendipäevale: https://parktondi.ee/kampaania/Kaasaegne ja kvaliteetne ...

День клиента: K 20.05 14:30-17:00
3
82.6 m²
435 000 € 5 266 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-23 (Забронировано)

Erikasutusõigusega hekiga piiratud õueala!

2
54.1 m²
249 500 € 4 612 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1c-40 (Забронировано)

MÜÜA NÄIDISKORTER! KOGU SISUSTUS HINNAS!

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет ...

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Hind sisaldab ...

3
84.6 m²
489 500 € 5 786 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Tondi, Sõjakooli tn 1b-3 (Забронировано)

KODUD VALMIS, KVALITEETNE KÖÖGIMÖÖBEL HINNAS!

Kliendipäevale registreerumine: https://parktondi.ee/kampaania/Hinnas sisaldub ...

2
56.2 m²
273 000 € 4 858 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%