Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Rocca al Mare, Haabersti, Volmre tn 20/2-12

VIKIMÕISA ARENDUSE NÄIDISKODU NÜÜD MÜÜGIS!

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2023, новый, индукция, ...

Astudes sisse, tekib tunne: “Siin ma tahan elada!”Elegantne ja ajatult maitsekas ...

3
76.8 m²
355 900 € 4 634 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Rocca al Mare, Haabersti, Volmre tn 20/3-8

Müüa 2- toaline kodu, köögimööbel hinnas!

Vikimõisa on ehitatud eesmärgiga säästa loodust ning minimeerida igakuiseid kulusid. ...

2
44.4 m²
201 900 € 4 547 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Haabersti, Rocca al Mare, Volmre tn 20/2-9 (Забронировано)

Sinu uus kodu on valmis, koli kohe sisse!

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2024, новый, душ, новый ...

ARENDUSESTVikimõisas ootab Sind ees uus, natuke mõnusam elu. Veidi lahedamad suved, mil ...

3
71 m²
274 900 € 3 872 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Haabersti, Rocca al Mare, Volmre tn 20/1-5 (Забронировано)

KÖÖGIMÖÖBEL SAAREGA HINNAS, KORTER ON VALMIS!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2024, новый, индукция, ...

3
72 m²
276 500 € 3 840 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Haabersti, Rocca al Mare, Volmre tn 20/2-1

Müüa 2- toaline sisutatud Vikimõisa näidiskodu!

Müüa hubane ja ajatult maitsekas 2-toaline näidiskodu Vikimõisa arenduses.Tule avastama ...

2
43.1 m²
229 500 € 5 325 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%