Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Võru tn 54

Privaatse sissepääsuga äripind Karlovas!

Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa 2-toaline äripind renoveeritud puitmajas Karlovas!MAJA1940. aastal ehitatud hoone ...

2
41.1 m²
96 000 € 2 336 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%