Saaremaa, Saaremaa vald, Salme, 1/8 kaasomandi osa, Sõrve mnt 20
2 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1959, участок 6410 ...
Kohtutäitur Õnne Pajur avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike 2 ...
73.3 m²
4 437 € 60.5 €/m²