3 Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Paldiski mnt 227c/1-31
KÖÖGIMÖÖBEL, PARKIMISKOHT JA PANIPAIK HINNAS!
Этаж 12/14, квартирная собственность, год постройки 2024, новый, электрическая плита, ...
NOTARITASU 0€ KUNI 29.05.2026!Ojakalda Kodud on sissekolimiseks valmis!Väärika Õismäe ...
4
71.1 m²
254 900 € 3 585 €/m²