БРОНЬ

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Jaamamõisa, Lääne tn 12-20 (Забронировано)

Korterid valmivad juba käesoleva aasta juunis!

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2026, новый, центральное ...

Kas sa tahaksid elada privaatses looduslähedases piirkonnas eemal suuremast ...

2
45.2 m²
142 990 € 3 164 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%