1 Paevälja pst 7/2-50, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suure rõduga 3-toaline Lasnamäel

Этаж 3/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

Квартал Паэвялья – новая жизнь исторического аэродромаКвартал Паэвялья расположен на ...

3
67.5 m²
277 900 € 4 117 €/m²

1 Paevälja pst 7/1-25, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Klaasitud rõduga uus korter

Этаж 5/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

5
88.7 m²
362 900 € 4 091 €/m²

1 Paevälja pst 7/1-9, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Rõduga 3-toaline Lasnamäel

Этаж 2/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

3
67.5 m²
275 900 € 4 087 €/m²

1 Paevälja pst 7/1-2, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paevälja - uued kodud Lasnamäel

Этаж 1/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

3
67.9 m²
267 900 € 3 946 €/m²

Paevälja pst 7/2-68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paevälja – Lasnamäe parim asukoht

Этаж 6/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

3
67.5 m²
295 900 € 4 384 €/m²

Paevälja pst 7/1-12, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paevälja – Lasnamäe parim asukoht

4
73 m²
311 900 € 4 273 €/m²

Paevälja pst 7/2-37, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Uus kodu Lasnamäel, Kesklinna piiril

3
67.9 m²
265 900 € 3 916 €/m²

Paevälja pst 7/1-21, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suure rõduga 3-toaline Lasnamäel

Этаж 4/6, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2027, новый, ...

3
67.5 m²
282 900 € 4 191 €/m²

Paevälja pst 7/1-27, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suure rõduga 3-toaline Lasnamäel

3
67.5 m²
289 900 € 4 295 €/m²

Paevälja pst 7/2-38, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Uus kodu Lasnamäel, Kesklinna piiril

3
67.5 m²
273 900 € 4 058 €/m²

Paevälja pst 7/2-56, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Uus kodu Lasnamäel, Kesklinna piiril

3
67.5 m²
282 900 € 4 191 €/m²

Paevälja pst 7/1-15, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Paevälja - uued kodud Lasnamäel

3
67.5 m²
278 900 € 4 132 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%