Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kristiine City, Seebi 24a-13 (Забронировано)

Sinu uus kodu Kristiine Citys!

Этаж 3/7, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2026, новый, балкон ...

Mõnus korter kena sisehoovi vaatega ja kahe rõduga.Uus-Kindrali teise etapi ehk Musta ...

3
66 m²
279 980 € 4 242 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%