1 Kalaranna tn 8/6-7, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Eraldi sissepääsuga loft läbi kahe korruse!

Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, новый ...

Põhjamaise tunnetusega kauaoodatud Kalaranna Kvartal on lõpuks valmis saanud! Olles ...

2
52.1 m²
260 000 € 4 990 €/m²

1 Kalaranna tn 8/8-5, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Unikaalne loft-stiilis korter rõdu ja terrassiga!

Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2024, новый, душ, новый ...

Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartali esimene ehitusetapp on valminud ning tulekul ...

2
74.7 m²
385 000 € 5 154 €/m²

Kalaranna tn 8/6-1, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Sisustatud Town-House tüüpi korter Kalarannas!

Kalaranna 8/6 hoones asub läbi kahe korruse kõrgete lagedega loft-tüüpi korter! Korter ...

2
64.3 m²
331 200 € 5 151 €/m²

Kalaranna tn 8/5-8, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

BRONEERITUD!

Kalaranna 8/5 hoones asub soodsa hinnaga loft-tüüpi korter läbi kahe korruse. Esimesel ...

2
46.8 m²
255 160 € 5 452 €/m²

Kalaranna tn 8/5-7, Kalaranna Kvartal, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Loft-tüüpi korter jahutusega!

Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartal on lõpuks valmis! Olles juba praegu Tallinna ...

2
46.4 m²
242 530 € 5 227 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%