1 Harjumaa, Viimsi vald, Lubja, Aiandi põik 1

Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis

Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...

Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...

День клиента: R 22.05 16:00-17:00
0
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²
День клиента: R 22.05 17:00-18:00

1 Harjumaa, Harku vald, Kumna, Männiku tee 11

Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres

Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...

Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...

День клиента: R 22.05 17:00-18:00
0
893 m²
500 000 € 560 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Kadaka tee 183a

Müüa ärikinnistu Kadaka teel.

Участок 3264, этаж 1/1, частная собственность

Müüa hoonestatud kinnistu Tallinnas, vahetult Kadaka tee automüügiplatside läheduses. ...

0
893.1 m²
824 000 € 923 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Tartu mnt 14

Müüa südalinna elegantsed äriruumid

Участок 496, этаж 2/5, квартирная собственность, год постройки 1998 ...

Pakkumisel on äriruum korteriomand Tallinna südalinnas asuvas büroohoones Tartu mnt 14. ...

0
400.1 m²
1 000 000 € 2 499 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Paldiski mnt 77

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

0
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%