Tartu mnt 53, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
4 этажей, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, участок ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²