C. R. Jakobsoni tn 36, Viljandi, Viljandimaa
2 этажей, нуждается в обновлении, год постройки 1975, жилищная площадь 470 m², участок ...
Majas on 6 kolmetoalist korterit ja 2 neljatoalist korterit. Eluruumide pind kokku 470 ...
470 m²
246 000 € 523 €/m²