Kangrumäe tee 2, Kurna, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)
Nurgapealse kinnistuga kodu IKEA lähistel
2 этажей, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1962, участок 888, ...
Tere tulemast koju, kus päikesepaisteline terrass ja avar hoov loovad mõnusa ning ...
2
73.8 m²
175 000 € 2 371 €/m²