Tartumaa, Luunja vald, Lohkva, Metsasarve tee 2/5 (Забронировано)
NURGABOKS, SUUREM AED, PÄIKSEPOOLNE TERRASS!
2 этажей, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
NURGABOKS, SUUREM AED, PÄIKSEPOOLNE TERRASS!Müügile on tulnud hästi hoitud kaasaegne ...
4
95.8 m²
245 000 € 2 557 €/m²