1 Harjumaa, Kuusalu vald, Kaberla, Kiviaia tee 16

Unikaalne kinnistu, mida peab oma silmaga nägema!

2 этажей, совладение, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2015, участок ...

Suurepärane pakkumine looduskaunis kohas, Tallinnast kõigest 25 minuti autosõidu kaugusel. MAJA (163.2 m²) Esimene korrus: - Mahukas esik - Avar elutuba koos avatud köögiga - Magamistuba - Pesuruum koos tualetiga - Eraldi sissepääsuga tehnoruum (8 m²) - Suur terrass ida- ja lõunasuunas Teine korrus: - Kaks avatud tuba - Eraldi magamistuba - Dushiruum ja wc - Rõdu idasuunas (11.5 m²) Tehniline info: Välisviimistlus: ...

4
163.2 m²
240 000 € 1 471 €/m²

1 Harjumaa, Kuusalu vald, Kaberla, Kiviaia tee 16

Unikaalne kinnistu, mida peab oma silmaga nägema!

2 этажей, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2015, ...

Kliendipäeval külastus ainult eelregistreerimisega vähemalt 24h enne kliendipäeva algust. Kinnistul kaks elumaja! Hoole ja armastusega rajatud ning hoolitsetud kinnistul (3627 m²) on kaks elumaja, mida saab kasutada eraldi leibkondadele. Kinnistul on puuküttega saun kümblustünniga, panipaik ja grillimisala. Elumajadel on katusekatteks murukatus, mis on peamiselt kaetud kukeharjaga. See on looduslähedane lahendus, mis hoiab ...

8
295 m²
335 000 € 1 136 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%