2 Harjumaa, Tallinn, Haabersti, Mustjõe, Soodi 4

Päikeseküllane 3-toaline korter rõdu ja kahe garaažikohaga!

Этаж 4/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2021, в хорошем ...

KODU, KUS LOODUS JA LINN KÄIVAD KÄSIKÄES Ühel pool meri, teisel pool linn ja Sina keskel, täpselt seal, kus on kõige parem. Kodulahe kvartalis ootab Sind haruldane kombinatsioon: kaasaegne, vaikne ja roheline elukeskkond, kust bussiga jõuab kesklinna kümne minutiga. See korter sobib Sulle, kui väärtustad privaatsust, päikest ja kvaliteetset elukeskkonda. KORTER Hästi läbimõeldud 3-toaline planeering pindalaga 67,9 m². Esik (5,2 ...

День клиента: N 21.05 13:00-15:00
3
67.9 m²
340 000 € 5 007 €/m²
День клиента: E 18.05 13:00-15:00

2 Harjumaa, Harku vald, Tabasalu, Kooli 6

Suurpärane pakkumine Tabasalus!

Этаж 5/5, панельный дом, год постройки 1976, в хорошем состоянии, плита с керамическим ...

Kõrgelt hinnatud Tabasalu alevikus tuli müüki avar ja valgusküllane 2-toaline korter. Korter Korter asub viiekorruselise maja 5. korrusel ja aknad on lõuna poole. Köök asetseb tubadest eraldi ning elutuba ei ole läbikäidav. Korteri koosseisu kuulub esik, köök, avar elutuba suure garderoobikapiga, magamistuba, vannituba ja WC. Köögis kaasaegne köögimööbel koos tehnikaga (nõudepesumasin, keraamiline pliit, elektriahi, kubu, ...

День клиента: E 18.05 13:00-15:00
2
46.7 m²
109 900 € 2 353 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Peterburi tee 4

Valgusküllane 5-toaline korter läbi kahe korruse T1 kõrval.

Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1959, в хорошем ...

Palume kliendipäevale kindlasti eelregistreerida! Logistiliselt suurepärases asukohas on müügile tulnud avar ja valgusküllane 5-toaline korter, mis paikneb kortermaja kahel ülemisel korrusel (5.–6. korrus). Tegemist on hubase koduga, mis sobib ideaalselt suurele perele või kodukontoris töötavatele inimestele, kes hindavad avarust, privaatsust ja kesklinna lähedust. KORTER Korteri üldpind on 107,1 m². 1. korrusel asuvad esik, ...

5
107.1 m²
217 000 € 2 026 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Peterburi tee 4

Avar 3-toaline katusekorter läbi kahe korruse!

Suurepärases asukohas T1 kaubanduskeskuse kõrval on müügile tulnud valgusküllane 3-toaline korter, mis paikneb kivimaja kahel ülemisel korrusel (5. ja 6. korrus). Tänu läbi kahe korruse kulgevale planeeringule on ruumijaotus praktiline ja avar. KORTER Korteri üldpind on 95,8 m². - I tasandil: avatud elutuba koos kööginurgaga, esik ja vannituba/WC. - II tasandil: kaks magamistuba, millest suuremat saab soovi korral jagada kaheks ...

3
95.8 m²
207 000 € 2 161 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%