Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Möldre tee 9
Privaatsete vaadetega armas kodu Veskimöldres!
Этаж 3/3, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2002, в хорошем ...
Müüme kaunite vaadetega 3-toalise korteri Nõmmel, Veskimöldres! KORTER Korter ...
3
60 m²
189 000 € 3 150 €/m²