1 Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Vahi tn 11/1-20

WAHHI UUSARENDUS! TULE TUTVU 24.05.26 KL 12-14.00

Этаж 3/3, частная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет и ...

Raadi alevikus on valminud kaks A-energiaklassi kortermaja.Vahi 11/1 majale on Tartu ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
4
84.9 m²
275 000 € 3 239 €/m²

1 Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Raadi-Kruusamäe, Vahi tn 11/1-12

WAHHI UUSARENDUS! TULE TUTVU 24.05.26 KL 12-14.00

Этаж 1/3, частная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, туалет и ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
4
84.9 m²
267 000 € 3 145 €/m²

1 Tartumaa, Tartu vald, Vahi alevik, Raadi alevik, Vahi tn 11/1-2 (Забронировано)

WAHHI UUSARENDUS! TULE TUTVU 24.05.26 KL 12-14.00

Этаж 1/3, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2025, новый, душ, новый ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
3
60 m²
188 000 € 3 133 €/m²

1 Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Vahi tn 11/1-5

WAHHI UUSARENDUS! TULE TUTVU 24.05.26 KL 12-14.00

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
4
84.9 m²
264 000 € 3 110 €/m²

1 Tartumaa, Tartu vald, Raadi, Vahi tn 11/2-2

WAHHI UUSARENDUS! TULE TUTVU 24.05.26 KL 12-14.00

Этаж 1/2, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2024, новый, душ, новый ...

Raadi alevikus on valminud kaks A-energiaklassi kortermaja.Wahhi arendus asub rohelises ...

День клиента: P 24.05 12:00-14:00
3
71.6 m²
226 000 € 3 156 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%