Harjumaa, Jõelähtme vald, Uusküla, Nuudi 20

Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!

Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...

Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...

2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%