1 Sõpruse väljak 6, Kehra linn, Anija vald, Harjumaa
Stalini - aegne pärl Kehra südames!
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1956, в хорошем ...
AJATU ELEGANTS JA AVARUS: Kas unistate kodust, kus on "õhku", ajaloolist ...
2
58.8 m²
65 900 € 1 121 €/m²