Tartumaa, Tartu, Ropka, Vasara 50

Этаж 4/4, квартирная собственность, год постройки 2007 ...

Müüa mugava asukohaga büroopind rahulikus Ropka tööstuspiirkonna ärihoones. Tööruum ...

1
44.6 m²
81 500 € 1 827 €/m²

Tartumaa, Tartu, Ülejõe, Uus

Этаж 1/1

Müüa kasutusel ärihoone, mille ehitusalune pind on 110 m2, kogu piiratud kinnistu pind ...

0
84.4 m²
200 000 € 2 370 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%